آریا-منتخب(1)
در این مقاله آموزشی به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

خرید پر پوکه و شاه پر شترمرغ

خرید پر پوکه و شاه پر شترمرغ

 

خرید پر ،پوکه و شاه پر شترمرغ

فروش پوکه خشک تخم شترمرغ تمیز و قابل شستشو

خداقل میزان سفارش ۲۰ عدد

فروش شاه پر و پر پرواری شترمرغ ارسال به سراسر کشور

پوکه شترمرغ

تخم شترمرغ تزیینی یکی از زیباترین هدایایی می باشد که می توانید بدون شک با اطمینان خاطر آن را انتخاب کنید چراکه یکی از هنر های دستی بسیار زیبا و مدرن است که چند سالی در ایران نیز انجام می شود. این هنر ابتدا به صورت حکاکی روی تخم شتر مرغ از آفریقا و خاور دور شروع شده که از نفیس ترین سوغات آفریقا نیز می باشد و سپس به ایالات متحده آمریکا و در نهایت به خاورمیانه رسیده است.

هنرمندان این رشته هنری، کارهای تزیینی بسیار زیبایی روی پوکه تخم شترمرغ انجام می دهند که از جمله می توان به حکاکی رو تخم شترمرغ، نقاشی، کارهای تلفیقی مینیاتوری معروف، چاپ لیزری و یا استفاده به صورت جعبه های تزیینی، ظروف دکوری و چراغ خواب اشاره کرد.

پر شترمرغ

بهترین محصول شترمرغ،پرآن است.کیفیت پرهای شترمرغ کاملا منحصر به فرد است. حتی پیشرفته ترین فن آوری قادر به تقلید زیبایی،لطافت و مواجی طبیعی پر شترمرغ نیست. همچنین هیچ ابزاری به واسطه خاصیت تولید الکتریسیته ساکن مانند پر شترمرغ، کارایی لازم برای نظافت را ندارد. از پرهای با کیفیت عالی در ساخت لوازم تزیینی،کلاه و لباس استفاده می شود. سایر انواع پرها برای تمیز کردن ماشین آلات و تجهیزات ظریف و گردگیری مورد استفاده قرار می گیرند. پر شترمرغ را هر هشت ماه یک بار باید چید، که البته بعد از ۴ تا ۵ سال کیفیت پرهای چیده شده تقلیل می یابد و از هر شترمرغ نر بالغ تقریباً ۲۴ شاهپر اولیه به دست می آید. وزن کل پرهای یک شتر مرغ ۱۰ تا ۱۴ ماهه، حدود ۴۵ گرم و اندازه آنها بین ۱۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است .