آریا-منتخب(1)
در این مقاله آموزشی به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

فروش اردک

فروش اردک پکنی با پرهای به رنگ سفید و ظاهری درشت در شرکت آریا منتخب از محبوبیت بالایی برخوردار است. اردک پکنی بیش از ۲۰۰۰ سال پیش اهلی شده است. اگرچه محل منشأ آنها مورد مناقشه است، اکثراً موافق هستند که احتمالاً جایی در جنوب شرقی آسیا بوده است. به دلیل پرورش انتخابی، این پرندگان تخم‌های بزرگ‌تر و گوشت بیشتری نسبت به سایر اردک‌ها تولید می‌کنند و ظاهری بصری دارند که از دیدن آنها لذت می‌بریم. در طول سال‌ها، فروش اردک پکنی به یکی از رایج ترین اردک‌های تولیدی در جهان تبدیل شده است.

بیشتر اردک‌ها بزرگ و سفید با منقار نارنجی هستند. این پرنده به دلیل رفتار صمیمی و دوستانه بیشتر برای تولید گوشت و تخم پرورش داده شده و امروزه در بازار این نژاد مترادف کلمه اردک شده‌ است. آنها خونسرد و کمی بداخلاق هستند، اما به دلیل شخصیت منحصر به فرد و دوام کلی خود، حیوانات خانگی بسیار خوبی هستند. پرورش این اردک به دلیل سیستم ایمنی قوی و توانایی آنها برای زنده ماندن در شرایط سخت آسانتر از پرورش سایر نژادهای اردک است.

فروش اردک

فروش اردک اسرائیلی

در سال ۲۰۰۹، دو جفت اردک آهنی از فرانسه به اسرائیل آورده شد تا برنامه پرورش را در باغ وحش اورشلیم ایجاد کند. از سال ۲۰۱۱، تقریباً همه بال های خود را باز کرده و آزاد شده اند. فروش اردک اسرائیلی در دستور کار این شرکت برای آگاهی کامل از نژاد و نحوه پرورش آن قرار گرفته است.
اردک غواصی اسرائیلی Aythya nyroca در تالاب‌هایی از اروپا تا آسیا زندگی می‌کند، اما شکار، ورود گونه‌های غیربومی، آسیب‌های ناشی از ماهیگیری و تخریب زیستگاه طبیعی آن به‌طور جدی مورد تهدید قرار گرفته است. به خصوص در اروپا تعداد آن به شدت کاهش یافته است و این پرنده زیبا به عنوان “تقریباً در معرض خطر” در لیست قرمز اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت قرار گرفته است.

این گونه که گاهی اردک فاج یا اردک آهنی نامیده می شود، از اسرائیل ناپدید شده است. تا اواسط قرن بیستم، اردک ها معمولاً در منطقه شمالی، به ویژه در دره هولا، جایی که ده ها و شاید صدها جفت خانه‌های خود را تشکیل می دادند، لانه می کردند. هنگامی که باتلاق ها در آنجا و جاهای دیگر خشک شدند، تعداد آنها به شدت کاهش یافت و به کمتر از ۲۵۰ پرنده بالغ رسید.

فروش اردک اسرائیلی

قیمت اردک محلی

قیمت اردک محلی طبق نرخ مصوبه دولت روزانه قیمت‌گذاری می‌شود. برای آگاهی از قیمت کافیست در یکی از شبکه‌های اجتماعی این شرکت آریا منتخب عضویت داشته باشید.
اردک ها لاشخور هستند و تقریباً هر چیزی را که در دهانشان جا شود می‌خورند. اردک‌ محلی معمولا می‌چرخد، به این معنی که غذای خود را به جای غواصی در زیر آب، از خشکی و سطح آب می‌گیرند. برای به دست آوردن حداکثر طول عمر از این موجود، مهم است که به او در تغذیه سالم کمک کنید. اگرچه اردک ها زیاده روی نمی کنند، اما غذاهای ناسالم را می بلعند. واحد فروش اردک شرکت آریا منتخب، آمادگی لازم جهت مشاوره تغذیه برای این پرنده را اعلام می‌دارد.

فروش اردک گوشتی

فروش اردک گوشتی پکنی که گوشت آن یکی از شناخته شده ترین غذاهای پکن است در کشور ایران نیز سرو می‌شود. معمولاً به عنوان پیش غذا یا به عنوان یک خوراکی شیرین برای لذت بردن در بعدازظهر سرو می شود.

گوشت اردک پکنی به‌عنوان برش‌های نازک و لطیف بوداده به‌علاوه پوست ترد سرو می‌شود که همگی درون یک کرپ نازک پیچیده شده‌اند. اردک‌ها در حالی که از نظر ظاهری شبیه مرغ هستند ولی طعم گوشت آنها به گوشت قرمز بسیار نزدیکتر می‌باشد.

گوشت اردک سرشار از چربی و پروتئین و سرشار از آهن، منبع ارزشمندی از تغذیه برای غذاهای سراسر جهان بوده است. به طور کلی، فقط سینه و ران اردک برای مصرف آماده می شود. گوشت پاها تیره‌تر از سینه است، اما حتی سینه اردک تیره‌تر از گوشت‌های موجود در بوقلمون یا مرغ است.

قیمت اردک بالغ

قیمت اردک بالغ بسته به سن و وزن آن سنجیده می‌شود، اندازه استاندارد آن برای اردک بالغ نر ۶ کیلوگرم و در نوع ماده آن ۵٫۵ کیلوگرم می‌باشد.  

اردک پکین از چین منشا گرفته و رایج ترین اردک خانگی است. پکین های بالغ دارای پرهای سفید خالص، پاها و منقارهای نارنجی و چشمان آبی هستند. به عنوان جوجه اردک، آنها کرکی، زرد و بسیار زیبا هستند. آنها دارای خلق و خوی آرام هستند و ماده ۱۵۰-۲۰۰ تخم بسیار بزرگ با وزن ۹۰-۱۰۰ گرم در سال می گذارد. تقریباً تمام تخم‌ها سفید خواهند بود و کمتر از ۲ درصد آن به رنگ سبز آبی است.

اردک های ما به طور کامل با تمام نژادهای دیگری که ارائه می دهیم جفت می‌شوند. اگر می‌خواهید جوجه اردک‌های اصیل از اردک‌هایتان بیرون بیایند، مطمئن شوید که اردک‌هایتان را بر اساس نژاد در فصل جفت‌گیری جدا نموده‌اید. شرکت آریا منتخب فروش اردک اصیل پکنی را برای پرورش دهندگان تضمین می‌نماید.

قیمت اردک بالغ​

خرید و فروش اردک پکنی

خرید و فروش اردک پکنی در کلیه سنین در شرکت آریا منتخب طبق مصوبه قیمتی روز انجام می‌شود. واحد فروش این شرکت برای مدیریت پرورش جوجه از سن یک روزگی تا بالغ به شما مشاوره می‌دهد و راهنمایی لازم جهت تغذیه، زیستگاه و غیره را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شماره های تماس:

شعبه تهران: ۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱ _ ۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

شعبه اصفهان: ۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹ _ ۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

شعبه مشهد: ۰۹۱۵۱۰۰۶۹۲۳