آریا-منتخب(1)
در این مقاله آموزشی به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

فروش بلدرچین

بلدرچین رایج ترین حیوان خانگی برای نگهداری نیست، به این معنی که افراد زیادی علاقه مند به خرید آن نیستند،با این حال، اگرمی خواهید برای فروش بلدرچین موفق باشید لازم است که این خبر را در سطح شهر پخش کنید که بلدرچین دوستانه، تمیز و سالم می فروشید، مطمئناً خریداران را جذب خواهید کرد .ما برای فروش بهترنکاتی که در این زمینه موثر هستند رانام برده ایم که  بررسی آنها خالی از لطف نیست،قبل از اینکه به فکر فروش بلدرچین باشید لازم است که این نکات را رعایت کنید:

الف) از بلدرچین خود به درستی مراقبت کنید

ب)بلدرچین خود را در یک رژیم غذایی متعادل نگه دارید

ج)بلدرچین خود را به روشی مناسب نگهداری کنید

د)بلدرچین خود را سالم نگهدارید. بلدرچین ها را روزانه از نظر وجود انگل، زخم، بیماری و غیره بررسی کنید

ه) بلدرچین خود را بشناسید.وقتی بلدرچین خود را به مردم می‌فروشید، می‌خواهید به همه سؤالات آنها پاسخ دهید و در مورد بلدرچین به آنها بگویید، مثلاً اینکه یکی کاملاً تهاجمی است یا خیر، یکی از بلدرچین‌ها یکی دیگر را تعقیب می‌کند و از ذرت بیزار است.

فروش جوجه بلدرچین بازار مناسبی دارد چرا که بلدرچین‌ها ساکت و مطیع هستند. فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند و ضابطه‌های سالن‌های مرغداری معمولاً در مورد بلدرچین صدق نمی‌کند.
آن‌ها که به دلیل تولید گوشت و تخم مرغ مورد توجه قرار می‌گیرند، اینطور محاسبه می‌شوند که در شش هفته کاملاً رشد کرده و در هفته هشتم شروع به تولید تخم می‌کنند.

فروش بلدرچین

فروش بلدرچین اینترنتی

مثل همه ی شغل های دیگر ، فروش بخصوص فروش طیور به صورت انلاین و اینترنتی نیازمند توجه و رعایت اصولی برای موفقیت می باشد که در این قسمت به برخی از آنها می پردازیم:

 برای فروش بلدرچین اینترنتی، الف) ابتدا باید در سایتی با عنوان بلدرچین یا فروش بلدرچین ثبت نام کنید که به شما امکان می دهد بلدرچین خود را تبلیغ کنید. ب) در صورت نیازعنوانی را اضافه کنید البته عنوان آگهی شما باید مرتبط باشد! ج) تصویر بلدرچین خود را ارائه دهید سعی کنید با یک دوربین خوب عکس مناسبی بگیرید، هر چه عکس بهتر باشد خریداران بیشتری را جذب می کنید. د) توضیحات و راهی برای تماس خریداران با شما ارائه دهید توضیحات شما باید شامل نژاد، سن، رنگ، جنس و هر گونه اطلاعات اضافی بلدرچین شما باشد، اما آن را کوتاه و ساده نگه دارید.ه) لازم است که برای فروش بلدرچین قیمت خود را تعیین کنید.

قیمت بلدرچین یک ماهه

قیمت بلدرچین  یک ماهه بر اساس مصوبه و نرخ عرضه و تقاضا کشور محاسبه می گردد. خرید بلدرچین نسبت به جوجه ها ارزان تر است و نژادهای مختلفی برای انتخاب وجود دارد اگرچه بلدرچین ها خیلی سریعتر از جوجه ها بالغ می شوند اما عمر آنها بسیار کوتاهتر است – تقریبا دو سال خرید از هچری ارزان تر است.

خرید چند بلدرچین یا یک جفت مولد ممکن است برای هر پرنده هزینه بیشتری داشته باشد، اما به عنوان یک گزینه مناسب تر است.

قیمت بلدرچین یک ماهه

فروش بلدرچین تخم گذار

طبق توضیحاتی که در سطرهای قبلی گفته شد ، فروش یک حرفه ی پویایی است که برای موفقیت در آن باید از اطلاعات بالایی در هر زمینه برخودار باشید . فروش بلدرچین تخم گذار هم دقیقا همینطور است ، نیازمند اطلاعات کاملی درمورد نژادها ، میزان وزن آنها ، انواع بلدرچین …. می باشد. بلدرچین ها پرندگانی کوچک ، چاق و خجالتی هستند که تخم های ریزی میگذارند. آنها به دلیل عدم نیاز به فضای زیادی مانند سایر گونه های طیور، از گونه های مورد علاقه طیور باغ هستند. اگر میخواهید فروش بلدرچین شما با موفقیت واز سود بالایی برخوردار باشد نیاز است که تمام شرایط آنها را بررسی و بهترین موقعیت را برای بلدرچین ها فراهم کنید. بلدرچین های تخمگذار به مسکن جادار و ایمن ، بستری برای لانه سازی و کمترین استرس و مزاحمت ممکن نیاز دارند. آنها همچنین باید از رژیم غذایی مناسب تغذیه شوند و نور زیادی داشته باشند تا به خوبی دراز بکشند هنگامی که تمام شرایط مورد نیاز را بررسی کردید، بلدرچین های شما باید خوشه ای شاد باشند در این صورت در کمترین زمان از تخم مرغ ها لذت خواهید برد. تخم بلدرچین دارای ویژگی های متمایز خوبی است ،تخم بلدرچین ژاپنی به رنگ قهوه ای خالدار است و اغلب با مواد آبی روشن و گچی پوشیده می شود. به نظر می رسد که هر مرغ تخمی با الگوی پوسته یا رنگ مشخصی می گذارد، برخی از سویه ها فقط تخم های سفید می گذارند ، وزن متوسط ​​تخم مرغ حدود ۱۰ گرم است که حدود ۸ درصد وزن بدن مرغ بلدرچین است

مخاطبان عزیز مجموعه آریا منتخب پارسیان شما میتوانند جهت اطلاع از خرید و فروش بلدرچین و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع طیورو نحوه ی پرورش ،مراقبت و نگهداری از آنها ،همچنین اطلاعاتی در رابطه با نژادها و گونه های مختلف طیور  به سایت شرکت ما مراجعه فرمایید.

فروش بلدرچین تخم گذار

شماره های تماس:

شعبه تهران: ۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱ _ ۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

شعبه اصفهان: ۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹ _ ۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

شعبه مشهد: ۰۹۱۵۱۰۰۶۹۲۳