فروش جوجه بوقلمون نیکولاس

فروش جوجه بوقلمون نیکولاس

 

فروش جوجه بوقلمون نیکولاس  یکی از انواع جوجه بوقلمون گوشتی و سنگین وزن می باشد که با توجه به گوشت آن که طعمی دلنشین دارد مورد استقبال بسیاری از افراد در کشورها مختلف قرار گرفته است و بخش وسیعی از نیاز به پروتئین حیوانی را برطرف کرده است.

جوجه بوقلمون نیکلاس اصلاح نژاد گوشتی شده است و از این رو با استقبال زیادی از طرف پرورش دهندگان طیور به شکل صنعتی مواجه شده است. بوقلمون ها در طول سال تعداد کمی تخم گذاری می کنند و از این تعداد هم فقط بعضی شان دارای نطفه هستند. به همین دلیل پرورش دهندگان بیشتر تمایل دارند تا جوجه بوقلمون نیکلاس را به صورت یک روزه خریداری کنند و آن ها را پرورش دهند.

جوجه بوقلمون نیکلاس

فروش جوجه بوقلمون نیکلاس از نظر اندازه به سه قسمت کوچک، متوسط و برزگ تقسیم می شوند که در این میان جوجه بوقلمون نیکولاس متوسط از طرفداران زیادی برخوردار می باشد.

جوجه بوقلمون موجودات کم استعدادی می باشند و به محض خروج از تخم تا یک روز و نیم فرصت دارید  خوردن و آشامیدن را به آن ها بیاموزید در غیر اینصورت بندرت بعد از این زمان قادر خواهند بود خوردن و آشامیدن را یاد بگیرند و در نتیجه زنده نمی مانند از این رو در 48 ساعت اولیه تولد باید نور خوبی در محل نگهداری داشته باشند و بعد از اینکه غذا خوردن را یاد گرفتند می توانید نور را به حداقل ممکن کاهش دهید.

قبل از اینکه جوجه بوقلمون نیکلاس وارد محل نگهداری شوند باید وسایل نگه داری از آن ها به خوبی ضد عفونی شده و گرما و تهویه مناسب را برای آن ها تدارک ببینید در غیر اینصورت ممکن است پرورش و فروش جوجه بوقلمون  در آینده با مشکلات جدی روبرو شود.

فروش جوجه یکروزه بوقلمون نیکلاس

ارسال به سراسر کشور