فروش جوجه بوقلمون هایبرید

فروش جوجه بوقلمون هایبرید

 

فروش مرغ تخمگذار گلپایگانی یا مرغ دورگ (حاصل تلاقی نژاد بومی ایران با نژادهای مرغ تخمگذار ولسامر هلندی) یکی از بهترین نمونه های مرغ های موجود در بازار می باشد.

پرورش این نژاد دو منظوره است، زیرا مرغ گلپایگانی هم برای تخمگذاری و هم مصرف گوشتی مناسب و  دارای سوددهی بالایی می باشد. این مرغ در وزن گیری سریع عمل کرده و با مصرف کمترین میزان دان وزن ایده آلی پیدا می کند پس در پرورش گوشتی مناسب می باشد.

یکی از مقرون به صرفه ترین نمونه از مرغ های تخمگذار بومی می باشد، زیرا معمولا تعداد تخم هایی که اینگونه از مرغ ها می گذارند، بسیار مناسب می باشد.

مرغ تخمگذار گلپایگانی

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش مرغ های تخمگذار با نژادهای بومی و صنعتی با عنوانین زیر سرآمد می باشد.

  1. مرغ تخمگذار بومی گلپایگانی، مرندی، جهادی، نیمچه گلپایگانی و مرغ پایان دوره
  2. مرغ تخمگذار صنعتی ال اس ال، هایلاین، بونز، شیور، نیک چیک، مرغ حذفی

مزایای مرغ تخمگذار گلپایگانی

شرایط نگهداری مرغ تخمگذار گلپایگانی

مرغ محلی از جمله گلپایگانی از نظر رشد مشکلی نداشته و در کلیه مناطق کشور براحتی پرورش داده می شود. فضای موردنیاز جهت پرورش مرغ محلی در مزرعه می باشد که به راحتی در محیط بچرخد ولی ممکن است این امکان در همه مناطق میسر نباشد و آنها در سوله های مخصوص نگهداری شوند. در این مواقع باید به شستشو و ضد عفونی کردن سالن پرورش مرغ دقت زیادی شود، تا احتمال بروز بیماری‌های مختلف از بین برود. واکسیناسیون مرغ گلپایگانی در مراحل اولیه رشد احتمال بروز بیماری های مختلف را کاهش داده و بدن مرغ را بسیار مقاوم می کند. برای تغذیه این مرغ بهتر است از دانه های ترکیبی که شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد استفاده نمود.

فروش جوجه بوقلمون هایبرید

 

فروش جوجه بوقلمون هایبرید نگهداری و پرورش جوجه بوقلمون هیبرید یکی از سخت ترین مراحل پرورش بوقلمون می باشد زیرا آن ها بسیار حساس هستند و به راحتی به بیماری مبتلا می شوند. جلوگیری از بیماری ها برای جوجه بوقلمون  نیازمند ضد عفونی و شستشو در هر دوره از پرورش می باشد. جوجه بوقلمون ها دارای نژادهای مختلف گوشتی هستند که یکی از آن ها جوجه بوقلمون هیبرید می باشد.

فروش جوجه بوقلمون هایبرید اصلاح نژاد گوشتی شده است و به همین جهت بسیاری از پرورش دهندگان طیور تمایل به پرورش آن ها دارند و از آنجا که بوقلمون ها در تخم گذاری قوی نیستند و در سال تعداد کمی تخم می گذارند که دارای نطفه باشد بسیاری از پرورش دهندگان ترجیح می دهند آن ها را به صورت جوجه بوقلمون یکروزه  خریداری کنند و تا سن کشتار پرورش دهند. گوشت جوجه بوقلمون هیبرید بسیار لذیذ می باشد و با توجه به خواص آن افراد بسیاری در خیلی از کشورها تمایل به مصرف گوشت بوقلمون دارند.

قبل از اینکه جوجه بوقلمون هیبرید وارد محل نگهداری شوند باید شرایطی از قبیل دما، غذا، نور مناسب، تهویه کامل و آب سالم برای شان تهیه شود. همچنین آن ها باید از فضای لازم برای زندگی برخوردار باشند و نباید تعداد زیادی از آن ها را در فضای کوچکی قرار داد.

محصولات مرتبط