فروش جوجه بوقلمون هایبرید

فروش جوجه بوقلمون هایبرید

 

فروش جوجه بوقلمون هایبرید نگهداری و پرورش جوجه بوقلمون هیبرید یکی از سخت ترین مراحل پرورش بوقلمون می باشد زیرا آن ها بسیار حساس هستند و به راحتی به بیماری مبتلا می شوند. جلوگیری از بیماری ها برای جوجه بوقلمون  نیازمند ضد عفونی و شستشو در هر دوره از پرورش می باشد. جوجه بوقلمون ها دارای نژادهای مختلف گوشتی هستند که یکی از آن ها جوجه بوقلمون هیبرید می باشد.

فروش جوجه بوقلمون هایبرید اصلاح نژاد گوشتی شده است و به همین جهت بسیاری از پرورش دهندگان طیور تمایل به پرورش آن ها دارند و از آنجا که بوقلمون ها در تخم گذاری قوی نیستند و در سال تعداد کمی تخم می گذارند که دارای نطفه باشد بسیاری از پرورش دهندگان ترجیح می دهند آن ها را به صورت جوجه بوقلمون یکروزه  خریداری کنند و تا سن کشتار پرورش دهند. گوشت جوجه بوقلمون هیبرید بسیار لذیذ می باشد و با توجه به خواص آن افراد بسیاری در خیلی از کشورها تمایل به مصرف گوشت بوقلمون دارند.

قبل از اینکه جوجه بوقلمون هیبرید وارد محل نگهداری شوند باید شرایطی از قبیل دما، غذا، نور مناسب، تهویه کامل و آب سالم برای شان تهیه شود. همچنین آن ها باید از فضای لازم برای زندگی برخوردار باشند و نباید تعداد زیادی از آن ها را در فضای کوچکی قرار داد.