قبل
بعدی
در این مقاله آموزشی به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

فروش جوجه شترمرغ دوماهه

فروش جوجه شترمرغ دوماهه با حداقل سفارش ده عدد از طریق تمامی مزارع پرورش و شرکت های دارای نمایندگی فروش طیور، همچنین شرکت آریا منتخب امکان پذیر می‌باشد.

اما دراین بخش به عناصر اساسی تولید مثل شترمرغ، نسبت نر و ماده و بلوغ جنسی و… خواهیم پرداخت. تولید مثل در شترمرغ ها به طولانی بودن روزها در شش ماهه اول و کوتاهی روزهای شش ماه پایانی سال بستگی دارد واین روند بر رشد و تولید مثل در این جوجه ها موثر می باشد.

درابتدای فصل تولید مثل، ساق پا، منقار و لبه چشم قرمز می شود. شدت رژگونه با قدرت نر در ارتباط است، که بر میزان لقاح تخمک ها تأثیر دارد. یک نر می تواند چندین ماده را بارور کند. گاهی مری خود را پر از هوا می کند به طوری که گردنش شبیه بادکنک باد شده می شود. این به آن اجازه می دهد تا یک “بوم” کم و یکنواخت ایجاد کند.

نر با رقص توجه ماده ها را به خود جلب می کند. قبل از جفت گیری، در حالی که زانو می زند، بال  خم میکند و می چرخاند. گردنش را به شکل چرخشی تکان می‌دهد.

پس از تشکیل گروه های پرورشی، منطقه ای را تصاحب می کنند. نر با حفر چاله ای به عمق ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر و قطر ۱ تا ۳ متر لانه درست می کند.

 

فروش جوجه شترمرغ دوماهه

در اولین فصل تخم ریزی، ماده بین ۱۰ تا ۳۰ تخم می گذارد. در فصول بعدی، این مقدار به ۴۰-۷۰ تخم افزایش می یابد. ماده به صورت رشته ای، هر ۲ یا ۳ روز تا ۲۰ تخم می گذارد. سپس قبل از تخم ریزی جدید یک مکث وجود دارد. اما تغییرات آب و هوایی قابل توجه می تواند این الگو را مختل کند.

جوجه شترمرغ دوماهه

میتوان جوجه شترمرغ دوماهه با میانگین وزنی ایده ال ۱۲کیلوگرم را جوجه ای سالم و مناسب برای خرید جهت پرورش انتخاب کرد. جوجه ها برای پرورش به تعداد نر و ماده موجود در گله ی آنها نیز بستگی دارد و این روند نیاز به ایجاد تعادل در میان نر و ماده ها دارد. ما نباید از نسبت بین تعداد نر و ماده را در میان پرورش دهندگان غافل شویم: به طور ایده آل از ۱ تا ۳ ماده برای هر نر در یک پادوک.

اگر تعداد ماده ها بیشتر باشد، خطر کاهش نرخ باروری تخمک وجود دارد. اگر چند نر با هم در یک محوطه زندگی کنند، می توانند زمان و انرژی زیادی را برای مبارزه با یکدیگر تلف کنند. برای خشک نگه داشتن تخم‌ها می‌توان یک پناهگاه کوچک روی لانه‌ای که توسط نر تهیه شده است قرار داد و از آنها مراقبت کرد.

جوجه شترمرغ دوماهه

قیمت جوجه شترمرغ دوماهه

قیمت جوجه شترمرغ دوماهه با توجه به شرایط و میزان عرضه وتقاضا و همچنین با توجه به نحوه ی پرورش صنعتی یا محلی از جانب اتحادیه و اصناف مربوط به فروش طیور تعیین و اعلام میگردد.

نحوه فروش جوجه شترمرغ دوماهه و کسب درآمد از این صنعت نیازمند پشت سرگذاشتن مراحلی است که دستیابی به سود را برای شما هموار سازد. اولین قدم بازاریابی است. شمابایدبدانیدچه کسانی باچه قیمتی خریدارهستند؟ وقتی وارد بازاریابی می شوید مابقی مراحل مانند بالا و پایین بودن قیمت، پرورش برای گوشتی یا تخمگذار، تجهیزات پرورشی و… خودبه خود برای شما شفاف سازی شده و شما با آنها تجربه کسب خواهید کرد.

لیست قیمت شترمرغ زنده

لیست قیمت شترمرغ زنده و پرواری ویا مناسب برای کشتار همه روزه در تمامی سایت ها و صفحات مجازی شرکت آریا منتخب جهت اطلاع متقاضیان بروزرسانی و قرار میگیرد.

البته باتوجه به افزایش تورم و عدم ثبات در نرخ خوراک وتجهیزات، نمیتوان قیمت دقیقی برای طیور تعیین کرد اما معمولا به صورت روزانه یا حداکثر هفتگی، قیمت ها تعیین و اعلام می‌گردد.

تغذیه جوجه شترمرغ دوماهه

تغذیه جوجه شترمرغ دوماهه علاوه بر خوراک تعیین شده در سن دوماهه، شامل مکمل هایی که دارای مواد مغذی و پروتیینی باشد نیز می باشد.

اگر شما علاقمند به خرید و فروش انواع طیور یا فقط فروش جوجه شترمرغ دوماهه، سه ماهه و دیگر سنین این جوجه ها می باشید، باید با نحوه فروش و بازار کار و بالا و پایین بودن قیمت ها به صرفه بودن پرورش آنها و …آشنا شوید. برای کسب تجربه و شناخت این روند حتما نباید خودتان همه چیز را تست کنید، شما میتوانید جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان در ارتباط با پرورش طیور و خوراک و قیمت با ما تماس بگیرید.

پرورش جوجه شترمرغ دوماهه

پرورش جوجه شترمرغ دوماهه کار نسبتا دشواری است. آنها دقیقا مانند یک نوزاد نیاز به مراقبت دارند. اگر دچار بیماری شوند دایما باید کنارشان باشید تا زمانی که کاملا خوب شوند.

شترمرغ ها در طول سال مانند جوجه ها تخم نمی گذارند. آنها در سن دوسالگی، که اصطلاحا مولد نامیده می شوند شروع به تخمگذاری میکنند.

پرورش جوجه شترمرغ دوماهه

خرید جوجه شترمرغ دوماهه

همیشه متقاضیان فعال در خرید جوجه شترمرغ دوماهه با در نظر گرفتن  مواردی چون وزن وسلامت جوجه ها اقدام میکنند. اما در این میان افرادی نیز وجود دارند که بدون تجربه بوده و علاوه بر خرید از شما مشاوره و راهنمایی جهت پرورش نیز میخواهند. پس شما نباید تنها بر خرید و فروش جوجه شترمرغ دوماهه تمرکز کنید. شما باید بر تمام اصول مراقبتی و پرورشی، برنامه واکسیناسیون مورد نیاز جوجه ها، روند تخمگذاری و… تمام طیور نیز آگاه باشید.

شماره های تماس:

شعبه تهران: ۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱ _ ۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

شعبه اصفهان: ۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹ _ ۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

شعبه مشهد: ۰۹۱۵۱۰۰۶۹۲۳

*
*

20 + هفده =