آریا-منتخب(1)
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
در این مقاله آموزشی به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

فروش جوجه کبک یک روزه

فروش جوجه کبک یک روزه با بالاترین راندمان رشد بدون هرگونه بیماری در شرکت آریا منتخب پارسیان آماده ارسال به سراسر کشور می باشد.

کبک چوکار پرنده شکار گونه مرغی با اندامی پرپشت، پاهای کوتاه و سر گرد کوچک که در پرواز، دم مربع و بالها پهن و گرد می شود. رنگ این پرندگان به طور کلی قهوه ای شنی با نوارهای مشکی و عمودی در طرفین بدن همچنین یک نوار تیره از طریق چشم ها به گونه و گلو سفید می پیچد که با نوک قرمز و چشم نواز جلوه خاصی به ظاهر آن می دهد.
کبک چوکار پرنده ساکن زمین که ترجیح می دهد راه برود یا بدود تا پرواز کند. آنها به سهولت در دامنه های سنگی می دوند و از صخره ای به سنگ دیگر می پرند.
چوکارها برای زندگی علفزارها و بوته زارهای سنگی شیب دار را در مناطق دور افتاده و ناهموار که عبور از آنها دشوار می باشد استفاده می کنند.

جوجه-کبک-چوکار

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش کبک با نژاد چوکار در عناوین ذیل سرآمد می باشد.

مزایای جوجه کبک یک روزه

شرایط نگهداری جوجه کبک

  • تغذیه
    کبکها پرندگان همه چیز خواری هستند که با توجه به مرحله زندگی و در دسترس بودن غذاها در زیستگاه خود عادات غذایی متفاوتی را اتخاذ می کنند.در سه هفته اول زندگی، آنها باید از دان مخصوص استفاده نمایند ولی بعد از این دوره زمانیکه پرندگان به سه هفته می رسند، بیشتر آنها گیاه خوار می شوند. بین ۹۰ تا ۹۵ درصد رژیم غذایی آنها باید از غذاهای گیاهی مانند میوه، برگ، دانه، ریشه و گل تشکیل شود. ۴ تا ۱۰ درصد باقیمانده باید شامل پروتئین هایی مانند حشرات و گلسنگ ها باشد. البته مهم است که به آنها غذاهای تازه بدهید تا سالم و تغذیه خوبی داشته باشند.
  • دمای محیط

    محیط ایده آل برای پرورش و تکثیر کبک دمای بین ۸۷٫۸ تا ۹۳٫۲ درجه فارنهایت می باشد. برای اینکار می توانید کل اتاق را گرم کنید یا از وسایلی مانند لامپ های حرارتی یا بخاری های فضا استفاده کنید. از سوی دیگر، پرندگان بالغ در دمای بین ۶۸ تا ۷۱٫۳ درجه فارنهایت بهتر زندگی می کنند.

  • بهداشت
    کبک ها به طور طبیعی حیوانات تمیزی هستند و عادت روزانه ای دارند که خود را در محیط طبیعی خود نظافت می کنند. این کار آنها را سالم نگه می دارد و انگل های احتمالی و میکروارگانیسم های مضر را دور نگه می دارد.

محصولات مرتبط