فروش جوجه کبک

فروش جوجه کبک چوکار که این نژاد در بین ماکیان در ایران به علت گوشت لذیذ و تخم های مقوی از محبوبیت بالایی برخوردار است. کبک چوکار از اروپا و آسیا سرچشمه گرفته و در سال 1932 به این ایران وارد شده است. کبک چوکار اغلب با عنوان چوکار باربری، چوک، چوکار هندی، ساق قرمز و کبک سنگی نامبرده می شود.

کبک چوکار دارای یک بدن کوچک و گرد با پشت خاکستری و سینه پایین است. علاوه بر این، آنها را با سه نوار سیاه یکی در پیشانی، یکی در سطح چشم و دیگری در زیر گردن با پاها، انگشتان پا و منقار به رنگ نارنجی مایل به قرمز می توان تشخیص داد. طبیعت این پرندگان مطیع و اجتماعی می باشد ولی رژیم غذایی، بهداشت، محیط و فعالیت بدنی عوامل ضروری در پرورش و تکثیر کبک هستند.
فروش جوجه کبک یک روزه، یک ماهه، دوماهه، مولد و پرواری با بالاترین کیفیت جهت نسل کشی و نرخ تبدیل بالا جهت کشتار در شرکت آریا منتخب پارسیان سرلوحه می باشد.

فروش جوجه کبک

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش کبک با نژاد چوکار در عنوانین ذیل سرآمد می باشد.

مزایای جوجه کبک

شرایط نگهداری جوجه کبک

  • تغذیه
    کبکها پرندگان همه چیز خواری هستند که با توجه به مرحله زندگی و در دسترس بودن غذاها در زیستگاه خود عادات غذایی متفاوتی را اتخاذ می کنند.در سه هفته اول زندگی، آنها باید از دان مخصوص استفاده نمایند ولی بعد از این دوره زمانیکه پرندگان به سه هفته می رسند، بیشتر آنها گیاه خوار می شوند. بین 90 تا 95 درصد رژیم غذایی آنها باید از غذاهای گیاهی مانند میوه، برگ، دانه، ریشه و گل تشکیل شود. 4 تا 10 درصد باقیمانده باید شامل پروتئین هایی مانند حشرات و گلسنگ ها باشد. البته مهم است که به آنها غذاهای تازه بدهید تا سالم و تغذیه خوبی داشته باشند.
  • دمای محیط

    محیط ایده آل برای پرورش و تکثیر کبک دمای بین 87.8 تا 93.2 درجه فارنهایت می باشد. برای اینکار می توانید کل اتاق را گرم کنید یا از وسایلی مانند لامپ های حرارتی یا بخاری های فضا استفاده کنید. از سوی دیگر، پرندگان بالغ در دمای بین 68 تا 71.3 درجه فارنهایت بهتر زندگی می کنند.

  • بهداشت
    کبک ها به طور طبیعی حیوانات تمیزی هستند و عادت روزانه ای دارند که خود را در محیط طبیعی خود نظافت می کنند. این کار آنها را سالم نگه می دارد و انگل های احتمالی و میکروارگانیسم های مضر را دور نگه می دارد.

محصولات مرتبط