آریا-منتخب(1)
در این مقاله آموزشی به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

فروش شترمرغ

تحقیقات نشان می‌دهد که فروش شترمرغ‌ به طور قابل توجهی سودآور می‌باشد. مزایای پرورش شترمرغ عرضه و تقاضا است، عرضه بسیارکم و تقاضای بسیار بالا وجود دارد. تقریباً برای هر بخش از آناتومی شترمرغ تقاضای زیادی در بازار وجود دارد، برای کارهای هنری از پر استفاده می‌کنیم. تخم مرغ‌ها را یک سوراخ در قسمت پایین ایجاد می‌کنیم و می توانید از پوسته ها برای هنر استفاده کنید. می‌توانید از استخوان‌های آن سوپ، کره چشم آن برای مصارف دارویی و از پوست آن چرم تهیه کنید. روغن شترمرغ نیز برای پوست بسیار مفید باشد. شکل مورد علاقه گوشت شترمرغ آسیاب شده است. به طور خلاصه، اگر مایل به تطبیق با شترمرغ هستید، بازار یک سرمایه گذاری ارزشمند است و ورود به آن چندان سخت نیست.
طیور در دامپروری، پرندگانی که به صورت تجاری یا خانگی برای گوشت، تخم مرغ و پر پرورش داده می شوند. براساس تعداد حیوانات، طیور بزرگترین موجودی حیوانات اهلی در جهان را تشکیل می‌دهد و گوشت طیور سریع‌ترین جزء در حال رشد تولید جهانی گوشت در اوایل قرن بیست و یکم می باشد. گوشت و تخم شترمرغ از پروتئین بالایی برخوردار است، به همین دلیل پرورش این پرنده مقرون به صرفه می‌باشد. پرورش طیور، به ویژه در مقیاس بزرگ، تجدیدپذیر و کارآمد است و می تواند منبع درآمد و تغذیه آماده ای را فراهم کند.

 

 

 

قیمت شترمرغ ۱ ساله

شترمرغ یکی از پرورش دادنی‌هایی است که به دلیل خصوصیات متعددی که دارد، از جمله گوشت، تخم و پوست مورد توجه قرار گرفته است. در اینجا به بررسی قیمت شترمرغ ۱ ساله می‌پردازیم. در حال حاضر، قیمت شترمرغ ۱ ساله بسته به منطقه، شرایط بازار و نوع پرورش آن متفاوت است. با این حال، می‌توان گفت که متوسط قیمت یک شترمرغ ۱ ساله در بازار ایران در حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان است. نوع پرورش شترمرغ نیز می‌تواند تأثیر زیادی بر روی قیمت آن داشته باشد. به طور مثال، شترمرغ‌هایی که به صورت آزاد در مراتع پرورش می‌یابند، عموماً گران‌تر از شترمرغ‌هایی هستند که در مزارع پرورش داده می‌شوند. همچنین، عوامل دیگری نیز می‌توانند بر قیمت شترمرغ ۱ ساله تأثیر بگذارند، از جمله سن، جنسیت، وزن و وضعیت سلامتی آن. در کل، در نظر داشته باشید که قیمت شترمرغ ۱ ساله متغیر است و بسته به شرایط بازار ممکن است تغییر کند. بهتر است قبل از خرید، با توجه به منطقه و شرایط بازار، قیمت را مطالعه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

 

 

فروش شترمرغ

فروش شترمرغ یکماهه

شترمرغ ها بزرگترین و سنگین‌ترین پرندگان روی کره زمین هستند. نرها معمولاً بزرگتر از ماده‌ها هستند و اندازه آنها از ۳۰ تا ۳۵ سانتیمتر متغیر است و بین ۳ تا ۴ کیلوگرم کیلوگرم وزن دارند. جوجه شترمرغ وقتی به دنیا می آیند فقط ۲۰ سانتیمتر قد و ۹۰۰ گرم وزن دارد. یک جوجه شترمرغ در شش ماه اول زندگی خود هر ماه ۱۲ سانتیمتر رشد می کند. برخی از مزارع خانوادگی شترمرغ پرورش می دهند. شترمرغ‌ها اغلب به خاطر گوشتی که طعم و ظاهری بسیار شبیه به گوشت گاو دارد، پرورش می یابند. روغن شترمرغ نیز جزء برخی از کرم های دست است. یک شترمرغ ماده می تواند بیست و پنج تا پنجاه تخم در یک فصل از مارس تا سپتامبر بگذارد. جوجه شترمرغ یکماهه می تواند با سرعتی نزدیک به ۳۵ مایل در ساعت (۵۶ کیلومتر در ساعت) بدود!

فروش شترمرغ یکماهه

لیست قیمت شترمرغ زنده

شترمرغ برای فروش بزرگترین و سنگین‌ترین پرنده زنده است. همانطور که از نام گونه‌اش پیداست، زمانی شترمرغ به دلیل گردن دراز، چشم‌های برجسته و مژه‌های دراز و همچنین راه رفتن تکان‌دهنده‌اش به «پرنده شتر» معروف بود. همچنین شترمرغ نیز مانند شتر می تواند دمای بالا را تحمل کند و برای مدت طولانی بدون آب بماند. لیست قیمت شترمرغ زنده در شرکت آریا منتخب به صورت روزانه برای خریداران ارسال می‌شود.

قیمت شتر مرغ ۴۵ روزه

قیمت شتر مرغ ۴۵ روزه براساس نژاد و تعداد تخم‌هایی که می‌گذارد متغیر می‌باشد. پرورش شترمرغ بسیار سودآورتر از پرورش سایر حیوانات مزرعه سنتی است. شترمرغ ها پرندگان دوست داشتنی هستند، پرورش آنها بسیار آسان است و نیاز به نگهداری کمی از کشاورزان دارند. یکی از دلایلی که چرا پرورش شترمرغ یک تجارت پرسود است، تعداد چیزهای با ارزشی است که یک شترمرغ برای ارائه دارد و مقدار بسیار کمی هدر می رود. فروش شترمرغ با تعداد تخم‌هایی که می‌گذارد در نهایت یکسان می‌شود. یک شترمرغ معمولی آلفا می تواند بین ۷۰ تا ۸۰ تخم در سال، بتا بین ۳۰ تا ۵۸ تخم بگذارد و امگا حدود ۲۰ تخم می گذارد. اما اگر هر روز تخم ها را بردارید، تخم های بیشتری خواهند گذاشت.

قیمت شتر مرغ ۴ ماهه

قیمت شتر مرغ ۴ ماهه با قد ۱۸۰ سانتیمتر و وزن بین ۶۰ کیلوگرم در گروه شترمرغ امگا با تعداد تخم بین ۲۰ تا ۴۰ در نظر گرفته می‌شود. فروش شترمرغ به دلیل مقاومت آن در شرایط آب و هوایی مختلف در سراسر کشور انجام می‌شود. برخلاف افسانه رایج، شترمرغ ها سر خود را در شن فرو نمی کنند! هنگامی که شترمرغ احساس خطر می کند و نمی تواند فرار کند، روی زمین می افتد و بی حرکت می ماند و سر و گردنش در مقابلش روی زمین صاف است. از آنجایی که سر و گردن کم رنگ هستند، با رنگ خاک ترکیب می شوند. از دور فقط به نظر می رسد که شترمرغ سرش را در شن فرو کرده است، زیرا فقط بدنش قابل مشاهده است. برخی از تخم‌ها به دست کفتارها، شغال‌ها و حتی کرکس‌های می‌افتند که با انداختن سنگ روی آن‌ها، تخم‌ها را می‌شکنند. اما هنگامی که یک شترمرغ بالغ تهدید می شود، با یک پای پنجه‌دار حمله می کند که لگدی به اندازه کافی قوی برای کشتن یک شیر وارد می‌کند.

قیمت شتر مرغ ۱ ساله

قیمت شتر مرغ ۱ ساله با قد ۱٫۰۲۰ سانتیمتر و وزن بین ۹۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم در گروه شترمرغ آلفا با تعداد تخم بین ۷۰ تا ۸۰ در نظر گرفته می‌شود. از آنجاییکه شترمرغ بسیار سنگین است، این پرنده بی پرواز که هرگز نمی تواند به آسمان برود. در عوض، برای اجرا ساخته شده است. پاهای بلند، ضخیم و قدرتمند آن می تواند مسافت زیادی را بدون تلاش زیاد طی کند و پاهایش برای سرعت بیشتر فقط دو انگشت دارند. فروش شترمرغ به دلیل مقاومت بالای آن در برابر بیماریها از محبوبیت بالایی برخوردار است. شترمرغ‌ها می‌توانند در سرعت‌های کوتاه تا ۴۳ مایل در ساعت (۷۰ کیلومتر در ساعت) بچرخند و می‌توانند سرعت ثابت ۳۱ مایل در ساعت (۵۰ کیلومتر در ساعت) را حفظ کنند. فقط یک قدم می تواند ۱۰ تا ۱۶ فوت (۳ تا ۵ متر) طول داشته باشد. هنگامی که آنها را خطر تهدید می‌کند، شترمرغ‌ها می توانند به راحتی فرار کنند.

اگر نمی توانند پرواز کنند، چرا بال دارند؟ به عنوان یک چیز، شترمرغ ها بال های خود را بیرون نگه می دارند تا در هنگام دویدن به تعادل کمک کنند، به خصوص اگر به طور ناگهانی تغییر جهت دهند. استفاده اصلی آنها، به همراه پرهای دم، برای نمایش و معاشقه است. برای نشان دادن تسلط، شترمرغ سر خود را بالا گرفته و بال ها و پرهای دم خود را بلند می کند. برای نشان دادن تسلیم، سر، بال ها و دم به سمت پایین افتاده اند.

برخلاف بیشتر پرهای پرندگان، پرهای شترمرغ برای فروش شل، نرم و صاف هستند. آن‌ها مانند پرهای پرندگان دیگر به هم نمی‌چسبند و به شترمرغ‌ها ظاهری «پش‌دار» می‌دهند. پرها همچنین می توانند در باران خیس شوند، زیرا شترمرغ غده خاصی را ندارد که بسیاری از پرندگان برای ضد آب کردن پرهای خود در حین پره کردن پرهای خود را دارند. شترمرغ های نر بالغ دارای پرهای سیاه و سفید چشمگیر هستند. پرندگان نابالغ و ماده های بالغ دارای پرهای قهوه ای مایل به خاکستری هستند.

آنها در گروه زندگی می کنند که به دفاع کمک می کند. آنها با گردن بلند و دید دقیق خود می توانند فواصل دور را ببینند، بنابراین در یک گروه حداقل یکی از آنها احتمالاً متوجه نزدیک شدن خطر می شود. او گاهی اوقات در یک گله بزرگ ۱۰۰ نفری یا بیشتر جمع می شود، اما اکثر گله ها کوچکتر هستند، معمولاً حدود ۱۰ پرنده یا فقط یک جفت نر و ماده. این گروه‌ها نظم نوک زدنی دارند، با یک نر غالب که یک قلمرو را ایجاد و از آن دفاع می‌کند، یک ماده غالب به نام «مرغ اصلی» و چندین ماده دیگر. نرهای تنها ممکن است در طول فصل تولید مثل بیایند و بروند.

قیمت گوشت شتر مرغ

قیمت گوشت شترمرغ از تامین کننده با کیفیت و لذیذ در سرتاسر جهان اولویت محسوب می‌شود. گوشت شترمرغ ما یک جایگزین لذت بخش برای گوشت گاو، بدون چربی و در عین حال خوش طعم هستند و حتی قبل از پختن، رنگی مشابه با گوشت گاو دارند. گوشت شترمرغ که به طرز باورنکردنی آسان و بسیار همه کاره است، در سرتاسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است و به منوی بسیاری از بهترین رستوران ها راه پیدا کرده است. اغلب از نظر طعم و بافت با گوشت گاو درجه یک مقایسه می شود، گوشت شترمرغ نه تنها خوشمزه بلکه سالم می‌باشد. کم چرب و کلسترول و آهن بالا، این بخش‌ها اولین انتخاب غذاخوری‌های آگاه به سلامت است. پرندگان آن‌ها که انسان‌دوستانه بزرگ شده‌اند، با یک رژیم غذایی کاملا گیاهی ساخته شده از مواد اولیه درجه یک تغذیه می‌شوند و هرگز حاوی آنتی‌بیوتیک، هورمون یا محرک‌های مصنوعی نیستند. واحد خدمات پس از فروش شترمرغ شرکت آریا منتخب شما را برای خرید گوشت باکیفیت راهنمایی می‌نماید.

قیمت گوشت شتر مرغ

خرید شتر مرغ

شترمرغ ها پرندگانی بزرگ و بدون پرواز با پاهای دراز و عضلانی، بدنی گرد و سر کوچک هستند. ساکنان جنوب صحرای آفریقا، این پرندگان منحصر به فرد نه تنها بزرگترین در جهان هستند، بلکه سریعترین هستند. علاوه بر این، سازگاری های منحصر به فرد آنها با زندگی در مناط مختلف آنها را فوق العاده جذاب می کند. برای اینکه در مورد این پرندگان جذاب بیشتر بدانید، با واحد خرید شترمرغ تماس بگیرید.

شماره های تماس:
شعبه اصفهان: ۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹ _ ۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶شعبه تهران: ۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱ _ ۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

شعبه مشهد: ۰۹۱۵۱۰۰۶۹۲۳

محصولات مرتبط