فروش جوجه گوشتی آرین

فروش جوجه گوشتی یکروزه آرین

جوجه گوشتی، سویه‌هایی از جوجه‌های مرغ و خروس هستند که برای تولید گوشت و تخم‌گذاری پرورش داده می‌شوند. جوجه‌های گوشتی بیشترین جمعیت را نسبت به جوجه‌های گونه‌های دیگر پرندگان دارند. در پرورش طیور گوشتی، خرید جوجه مرغ گوشتی سالم، شروع موفقیت در تولید می باشد. پس جوجه های یک روزه را از مزرعه مرغ مادر گوشتی که استاندارد و قابل اعتماد می باشد تهیه نمایید و توجه نمایید که مرغ های مزرعه مادر به انواع بیماری قابل انتقال به تخم مرغ آلوده نباشند تا جوجه های حاصل از تخم مرغهای این مزرعه نیز عاری از بیماری باشند.
شرکت آریا منتخب پارسیان فعالیت خود را زیر نظر مستقیم سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی کل کشور به صورت تخصصی انجام می دهد.

special sale of arian broiler

مهمترین خصوصیات در فروش جوجه گوشتی یکروزه آرین

مرغ لاین 


حیواناتی که متعلق به یک نژاد با ویژگی‌های ژنتیکی کاملا مشخص که صرفا با حیوانات خالص و هم‌نژاد خود آمیزش و قادر به تولید حیوانات مشابه خود هستند، حیوانات لاین گفته می شود. مرغ لاین یا آرین مبدا تولید گوشت مرغ می باشد.

نسل جوجه یکروزه‌ که برای تولید گوشت مرغ در سالن‌های پرورشی مرغداری‌های گوشتی کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد به ترتیب از مرغ مادر، اجداد و نهایتا مرغ‌های لاین گرفته شده، به همین دلیل تعداد کشور‌های صاحب علم و فناوری برای تولید این موجود استراتژیک غذایی موسوم به لاین در جهان تنها در هشت کشور آمریکا، انگلیس، هلند، برزیل، هند، آلمان، فرانسه و ایران می باشد.

 

شرایط سالن برای ورود پس از فروش جوجه مرغ بومی