فروش جوجه گوشتی راس

فروش جوجه گوشتی یکروزه راس

در زمانهای گذشته ازدیاد نسل در مرغ های بومی فقط بصورت طبیعی و با استفاده از کرچی مرغ بومی (محلی) انجام می گرفت. با پیشرفت دانش در حال حاضر در واحدهای روستایی (با ظرفیت های مختلف) از دستگاه های جوجه کشی برای تولید جوجه بومی یک روزه از تخم مرغ های نطفه دار استفاده می شود. شرکت هایی در زمینه طراحی و تولید دستگاه های جوجه کشی داخل و خارج از کشور فعالیت دارند که این دستگاه های جوجه کشی بصورت دیجیتال برای کنترل رطوبت، دما و هوادهی از سیستم هوشمند استفاده می کنند. شرکت آریامنتخب پارسیان در فروش انواع جوجه های مرغ بومی (گلپایگانی، دورگ، مشکی پاسیاه، لوهمن) نهایت دانش و کنترل را به عمل می آورد تا جوجه هایی با بالاترین راندمان در پرورش را به وجود آورد.

selling native chicken

مهمترین خصوصیات در فروش جوجه گوشتی یکروزه راس

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
محتوای آکارئون

ضعف در اندام های ایمنی جوجه و محرومیت غذایی باعث کم شدن مقاومت و افزایش حساسیت به بیماری­های عفونی می شود. جوجه یکروزه مرغ بومی دارای بالاترین سیستم ایمنی برای رشد می باشد. 

محتوای آکارئون
فروش جوجه گوشتی راس
انواع جوجه مرغ  یکروزه پرواری
از بهترین کارخانه های جوجه کشی کشور
ارسال به سراسر کشور
نژاد راس با بهترین کیفیت و وزن گیری بالا
خرید با مجوز و بدون مجوز
دارای مجوز صادرات به کشورهای عراق و افغانستان
خرید بالای 10000 جوجه مجوزدار با صدور کارت جوجه و بیمه حمل
ارسال با ماشین مخصوص حمل جوجه
تضمین کیفیت جوجه یکروزه گوشتی
مشاوره رایگان و فرمول خوراک
ساخت و فروش خوراک جوجه گوشتی از استارتر تا پایان دوره
با تضمین انالیز خوراک
فروش بالای یک تن
حداقل قبول سفارش 500 عدد به بالا
فروش انواع تجهیزات مرغداری مکانیزه و معمولی به قیمت شرکت
برای اینکه جوجه مرغ گوشتی نژاد راس به راندمان مطلوب برسد باید برنامه غذایی متعادلی به همراه آسایش برای جوجه در نظر گرفته شود. مهم ترین قسمت هزینه های جوجه مرغ گوشتی را جیره غذایی جوجه تشکیل می دهد. در ترکیب غذایی جوجه گوشتی باید نسبت مناسبی از انرژی، پروتئین، اسیدآمینه، مواد معدنی، ویتامین ها و اسیدهای چرب در نظر گرفته شود.

شرایط سالن برای ورود پس از فروش جوجه مرغ بومی