فروش غاز پرواری

فروش غاز پرواری

 

فروش مرغ تخمگذار گلپایگانی یا مرغ دورگ (حاصل تلاقی نژاد بومی ایران با نژادهای مرغ تخمگذار ولسامر هلندی) یکی از بهترین نمونه های مرغ های موجود در بازار می باشد.

پرورش این نژاد دو منظوره است، زیرا مرغ گلپایگانی هم برای تخمگذاری و هم مصرف گوشتی مناسب و  دارای سوددهی بالایی می باشد. این مرغ در وزن گیری سریع عمل کرده و با مصرف کمترین میزان دان وزن ایده آلی پیدا می کند پس در پرورش گوشتی مناسب می باشد.

یکی از مقرون به صرفه ترین نمونه از مرغ های تخمگذار بومی می باشد، زیرا معمولا تعداد تخم هایی که اینگونه از مرغ ها می گذارند، بسیار مناسب می باشد.

مرغ تخمگذار گلپایگانی

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش مرغ های تخمگذار با نژادهای بومی و صنعتی با عنوانین زیر سرآمد می باشد.

  1. مرغ تخمگذار بومی گلپایگانی، مرندی، جهادی، نیمچه گلپایگانی و مرغ پایان دوره
  2. مرغ تخمگذار صنعتی ال اس ال، هایلاین، بونز، شیور، نیک چیک، مرغ حذفی

مزایای مرغ تخمگذار گلپایگانی

شرایط نگهداری مرغ تخمگذار گلپایگانی

مرغ محلی از جمله گلپایگانی از نظر رشد مشکلی نداشته و در کلیه مناطق کشور براحتی پرورش داده می شود. فضای موردنیاز جهت پرورش مرغ محلی در مزرعه می باشد که به راحتی در محیط بچرخد ولی ممکن است این امکان در همه مناطق میسر نباشد و آنها در سوله های مخصوص نگهداری شوند. در این مواقع باید به شستشو و ضد عفونی کردن سالن پرورش مرغ دقت زیادی شود، تا احتمال بروز بیماری‌های مختلف از بین برود. واکسیناسیون مرغ گلپایگانی در مراحل اولیه رشد احتمال بروز بیماری های مختلف را کاهش داده و بدن مرغ را بسیار مقاوم می کند. برای تغذیه این مرغ بهتر است از دانه های ترکیبی که شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد استفاده نمود.

فروش غاز پرواری
فروش جوجه یکروزه غاز محلی و خرید غاز پروار شده فروش خرید قو غاز صادرات غاز عراق اربیل
خرید کیلویی به قیمت روز
غاز یک حیوان بسیار زیبا و ظریف است و گردن بلند آن باعث می شود این حیوان بسیار تحسین شود. در پشت بدن و کمر زیبای او گوشتی ذخیره می شود که فواید زیادی دارد. فواید گوشت غاز برای انسان بیشمار است و اثربخشی گوشت غاز زیاد است و طعم خوبی دارد.از دیدگاه طب سنتی طبع گوشت غاز گرم و خشک است و آب انار ، زیره، دارچین، فلفل،زنجبیل از مصلحات این گوشت می باشد.آهن حامل اکسیژن است و آن را از سلول به سلول دیگر منتقل می کند.
صادرات غاز عراق اربیل
آهن برای انجام فعالیت ها هر روز در بدن ضروری است.فسفر برای حفظ دندان ها و استخوان های سالم ضروری است. همراه با کلسیم، باعث می شود تا استخوان های قوی تشکیل شود. باعث تقویت سلامت مینای دندان و لثه می شود. این عنصر از بیماری هایی مانند پوکی استخوان جلوگیری می کند. سلامتی کلی را ارتقا می بخشد. فسفر با سلامت قلب همراه است که به جلوگیری از احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی کمک می کند.
تولید جوجه یکروزه غاز و قو غاز جوجه یکروز قو غاز سفید آفریقایی واکراینی جوجه یکروزه قو غاز خاکستری اصل افریقایی مزرعه قو غاز فروش غاز اکراینی و آفریقایی اصیل و قوغازهای سفید را به شرط اصیل بود تولید وبه تمام ایران ارسال میکند . ساعت تماس 10صبج تا9شب
( تخم نطفه دار قوغاز سفید و اکراینی
جوجه ده روزه قوغاز سفید و اکراینی
واکسینه شده )))
جوجه فروش جوجه غاز محلی ؛
تخم نطفه دار غاز محلی ؛
ارسال به سراسر ایران ؛
تحویل حضوری جوجه ها در تبریز و اردبیل و مازندران امکانپذیر میباشد و بقیه شهرها ارسال با اتوبوس بشرط سالم رسیدن میباشد .
( فروش تخم نطفه دار و جوجه قوغاز )

محصولات مرتبط