آریا-منتخب(1)
در این مقاله آموزشی به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

فروش مرغ تخمگذار ال اس ال یا لگهورن از نمونه مرغ ها وارد شده کشور آلمان می باشد. شرکت آریامنتخب پارسیان با بیش از دودهه فعالیت در زمینه تولید جوجه یک روزه تخمگذار و گوشتی در ایران با هدف افزایش سطح کیفی محصولات خود اقدام به تولید و فروش مرغ تخمگذار ال اس ال آلمانی نموده است.

پرورش این نژاد با تکیه بر ظرفیت ژنتیکی و عملکرد بالای آن در تولید تخم مرغ در زمان کوتاه سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است. این شرکت با استفاده از تجربه نیروهای متخصص خود، آمادگی لازم جهت عرضه جوجه یکروزه تخمگذار L.S.L را اعلام می نماید.

فروش مرغ تخمگذار ال اس ال با توجه به نواسانات قیمت بازار تعیین می­شود. جوجه­های ال اس ال نسلی هستند برای جایگزینی نسل­های کم­بازده قبلی. این مرغ­ها در اصل از آلمان آمده­اند. این شرکت به نام شرکت ژنتیک تیرزخت آلمانی که در سال ۱۹۳۲ تأسیس شد، توسعه یافته و نامگذاری شده است که یک انتخاب منحصر به فرد پدید آورده و افق­های دید تازه­ای را برای پرورش و پاسخگویی به نیازهای سیستم­های مختلف تولید و تقاضای بازار ایجاد کرده است.

 

 

مرغ ال اس ال

مرغ ال اس ال یا “مرغ الدیکن” یکی از پرندگان خانواده مرغیان است که در کشورهای آمریکایی وجود دارد. این نوع از مرغ ها در برابر بیماری های پرندگان مقاوم بوده و دارای گوشتی بسیار خوشمزه و با کیفیتی است.

مرغ ال اس ال یکی از محبوب ترین نوع مرغ ها در صنعت پرورش مرغ بوده و به دلیل سرعت رشد بسیار خوبی که دارد، به عنوان یکی از بهترین گوشت های مرغ در دنیا شناخته می شود. بنابراین، پرورش مرغ ال اس ال برای تولید گوشت، اقتصادی و سودآور است.

این نوع از مرغ ها برای رشد سریع خود نیاز به تغذیه مناسب دارند. غذاهایی که شامل پروتئین، کربوهیدرات، ویتامین ها و مواد معدنی هستند، برای رشد سالم آنها بسیار حائز اهمیت است.

به دلیل خصوصیات متمایز مرغ ال اس ال، این نوع از مرغ ها به عنوان یکی از بهترین گزینه های پرورش مرغ در صنعت پرورش مرغ در دنیا شناخته شده است. در صورتی که به دنبال پرورش مرغ های با بازده بالا هستید، مرغ ال اس ال یکی از بهترین گزینه های موجود است.

 

 

فروش مرغ تخمگذار ال اس ال

 

مرغ تخمگذار ال اس ال

مرغ تخمگذار ال اس ال یکی از بهترین انواع مرغ­ها می­باشد. ال اس ال نوعی مرغ است که به طور خاص برای تولید تخم مرغ پرورش می یابد. این نژاد دورگ است،  به طور انتخابی از نژادهای نژاد رود آیلند و نژادهای سفید راک پرورش داده شده است. آنها در حدود ۱۹ هفتگی شروع به تخمگذاری می کنند و تا ۷۲ هفتگی (تولید یک ساله) تا ۳۲۰ تخم می دهند. تخم‌ها تقریباً هر روز و معمولاً در هنگام صبح گذاشته می‌شوند. فروش مرغ تخمگذار ال اس ال از سالن­های پرورش مرغ می­توانید انجام دهید و تهیه کنید.

مرغ تخمگذار ال اس ال

قیمت مرغ تخمگذار ال اس ال

قیمت مرغ تخمگذار ال اس ال با توجه به وزن آن متغییر است. فروش مرغ تخمگذار ال اس ال با توجه به قیمت مناسب آن به راحتی در بازار روز معاملات انجام می­شود. اگر در نظر دارید یک پرورش مرغ را شروع کنید یا یک مزرعه موجود را گسترش دهید، تصمیم گیری در مورد اینکه کدام نژاد به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد ممکن است چالش برانگیز باشد. گزینه­های پیش روی شما بسیار هستند.

نژادهای مرغ از جنبه های مختلفی از جمله ظاهر، بهره وری و خلق و خوی متفاوت هستند. سخت است که بگوییم کدام نژاد مرغ بهترین است زیرا افراد به دلایل مختلف جوجه ها را پرورش می دهند. برخی از کشاورزان مرغ­های صنعتی را بهترین گزینه می­دانند. زیرا هم سرعت تخم­گذاری آنها زیاد هست هم سرعت وزن­گیری بنابراین فروش مرغ تخمگذار ال اس ال از نظر پرورش­دهنگان به صرفه هست. ­

مرغ ال اس ال قهوه ای

مرغ ال اس ال قهوه ای یکی از محبوب‌ترین نژادهای مرغ در جهان است که به دلیل گوشت و تخم مرغ با کیفیت بالا و همچنین رشد سریع، طرفداران زیادی پیدا کرده است. این نژاد در کشورهای مختلفی از جمله آمریکا، اروپا و آسیا پرورش داده می‌شود و به دلیل ظاهری جذاب و رنگ قهوه‌ای خاص، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

مرغ ال اس ال قهوه ای به عنوان یک نژاد گوشتی تلقی می‌شود و به دلیل رشد سریع، قابلیت تولید گوشت و تخم مرغ با کیفیت بالا دارد. همچنین، این مرغ‌ها به دلیل رفتار آرام و صاف و همچنین توانایی تحمل شرایط آب و هوایی مختلف، برای پرورش در بسیاری از مناطق جهان مناسب هستند.

در پرورش مرغ ال اس ال قهوه ای، نکاتی بسیار مهم وجود دارد که بهتر است در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، این مرغ‌ها به دلیل رشد سریع، نیاز به مقدار زیادی غذایی دارند و برای رسیدن به وزن مناسب، باید به طور منظم و با تغذیه مناسب پرورش داده شوند.

به علاوه، باید به نظافت محیط و مانع شدن از بیماری‌های مرتبط با مرغ‌ها توجه کرد. همچنین، باید در نگهداری از مرغ‌های ال اس ال قهوه ای به دقت به نکات ایمنی پایبند بود تا به هیچ عنوان خطری برای سلامتی آن‌ها و همچنین مصرف کنندگان گوشت و تخم مرغ به وجود نیاید.

 

مرغ ال اس ال قهوه­ای یا همان لوهمن، نژاد بومی ال اس ال­ها محسوب می­شود. این نژاد مرغ­ها بسیار کارآمد و باکیفیت بالایی هستند که باعث تولید تعداد تخم مرغ بیشتر، کیفیت پوسته و رنگ فوق العاده­تری می­شود. همه این ویژگی­ها به هدف مشتری ما برای دستیابی به سطح بهینه تولید با بازگشت سرمایه عالی کمک می­کند. ال اس ال­های سفید و قهوه­ای و انواع آن به دلیل کیفیت تخم مرغ، کارایی تولید و سازگاری به طور گسترده در مزارع مرغ صنعتی استفاده می شود.

آنها دارای پرهای متراکم و نارنجی مایل به قهوه ای با هایلایت­های کرم هستند. آنها یک شانه معمولی، و یک گردن بلند و پرهای دم کوتاه دارند که قهوه­ای روشن مایل به قرمز است. جوجه­های این نژاد دارای سر کوچک و گرد با سایز متوسط ​​با تاج قرمز درخشان هستند. شکم آنها بزرگ و گرد است. دم عملاً در زاویه ۹۰ درجه نسبت قرار دارد، ماهیچه ها قوام نیافته و پاها کوتاه هستند. به طور کلی دارای ساختاری متوسط ​​با استخوان­های سبک و فریم باریک هستند.

کاتالوگ مرغ تخمگذار ال اس ال

کاتالوگ مرغ تخمگذار ال اس ال برای توضیحات مختصر و کاربردی برای شما خوانندگان عزیز ارائه می­شود. در این گاتالوگ اطلاعات جالب و مفیدی از مرغ­های ال اس ال، میزان تخم­گذاری، راندمان تخمگذاری و… بیان شده است. شما می­توانید با گذاشتن زمان کوتاهی مطالعه این کاتالوگ انتخاب کنید که خرید کدام نوع از مرغ­ها به هدف شما نزدیک­تر است.


پرورش مرغ تخمگذار ال اس ال

پرورش مرغ تخمگذار ال اس ال به ندرت به صورت سنتی انجام می­شودو اغلب با حجم بالا و صنعتی می­باشد. شاید به ذهن شما نیز خطور کرده باشد که به دلیل سود خوبی که فروش مرغ تخمگذار ال اس ال دارد اقدام به تاسیس یک سالن پرورش مرغ تخمگذار داشته باشید. برای این­کار در ابتدای امر باید بتوانید یک طرح توجیهی مطابق با ضوابط فنی و قانونی ارائه دهید. معمولا کسانی که در روستا هستند به راحتی به دلیل نبود شغل این کار را به راحتی انجام می­دهند و مقبول سازمان جهتد کشاورزی که سازمان مربوطه هست واقع می­شود. حال نوبت خرید و تجهیز کردن سالن شما است. وجود وسایل گرمایشی و سرمایشی، دان­خوری و آبخوری، سیستم­های تهویه، و خلاصه کلیه امکانات آب و برق و گاز فراهم باشد. مرحله­ی انتخاب نوع جوجه یا مرغ است البته عمده این کار در مرحله اخذ مججوز انجام شده است. بعد از جوجه­ریزی یا خرید مرغ­هایتان می­توانید از سودهی مناسب تخم­گذاری روزانه آنها استفاده کنید.

پرورش مرغ تخمگذار ال اس ال

خرید مرغ تخمگذار ال اس ال

خرید مرغ تخمگذار ال اس ال را از شرکت آریا منتخب پارسیان با خیالی آسوده انجام دهید. نژاد ال اس ال اکنون در ایران و با رعایت مجوزها توسعه یافته و پرورش می­یابد. شاید جالب باشد بدانید شرکت تولید کننده­ی مرغ لوهمن در ابتدا یک شرکت انگلیسی-ایرلندی بود که کم­کم با خرید شرکت­های دیگر سعی در یکپارچه­سازی جوجه­کشی و ایجاد پیوندهای قوی بین فروش و تولید شد. شرکت تیرزخت یکی از بزرگترین شرکت­های توزیع در سرتاسر جهان است. استراتژی شرکت پرورش انبوه برای پاسخگویی به نیازهای بازاری خاص است که حجم زیادی تقاضا را تامین می کنند و حتی تضمین می کند که بالاترین استانداردهای پرورش را دارد.

شماره های تماس:

شعبه اصفهان: ۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹ _ ۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

شعبه تهران: ۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱ _ ۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

شعبه مشهد: ۰۹۱۵۱۰۰۶۹۲۳

محصولات مرتبط