فروش مرغ تخمگذار بومی

فروش مرغ تخمگذار گلپایگانی یا مرغ دورگ (حاصل تلاقی نژاد بومی ایران با نژادهای مرغ تخمگذار ولسامر هلندی) یکی از بهترین نمونه های مرغ های موجود در بازار می باشد.

پرورش این نژاد دو منظوره است، زیرا مرغ گلپایگانی هم برای تخمگذاری و هم مصرف گوشتی مناسب و  دارای سوددهی بالایی می باشد. این مرغ در وزن گیری سریع عمل کرده و با مصرف کمترین میزان دان وزن ایده آلی پیدا می کند پس در پرورش گوشتی مناسب می باشد.

یکی از مقرون به صرفه ترین نمونه از مرغ های تخمگذار بومی می باشد، زیرا معمولا تعداد تخم هایی که اینگونه از مرغ ها می گذارند، بسیار مناسب می باشد.

مرغ-تخمگذار-بومی

شرکت آریا منتخب در فروش مرغ های تخمگذار با نژادهای بومی و صنعتی با عنوانین زیر سرآمد می باشد.

 1. مرغ تخمگذار بومی گلپایگانی، مرندی، جهادی، نیمچه گلپایگانی، مرغ پایان دوره، لوهمن
 2. مرغ تخمگذار صنعتی ال اس ال، هایلاین، بونز، شیور، نیک چیک، مرغ حذفی

فروش مرغ تخمگذار بومی

فروش-مرغ-تخمگذار-گلپایگانی
مرغ تخمگذار گلپایگانی
فروش-مرغ-تخمگذار-مرندی
مرغ تخمگذار مرندی
فروش-مرغ-تخمگذار-جهادی
مرغ تخمگذار جهادی
فروش-نیمچه-مرغ-گلپایگانی
مرغ تخمگذار نیمچه گلپایگانی
فروش-مرغ-تخمگذار-لوهمن
فروش مرغ تخمگذار لوهمن
فروش-مرغ-پایان-دوره
فروش مرغ پایان دوره

فروش مرغ تخمگذار صنعتی

فروش-مرغ-تخمگذار-ال-اس-ال
مرغ تخمگذار ال اس ال
فروش-مرغ-تخمگذار-هایلاین
مرغ تخمگذار هایلاین
فروش-مرغ-تخمگذار-بونز
مرغ تخمگذار بونز
فروش-مرغ-تخمگذار-شیور
مرغ تخمگذار شیور
فروش-مرغ-تخمگذار-نیک-چیک
مرغ تخمگذار نیک چیک
فروش-مرغ-حذفی
مرغ حذفی

مزایای مرغ تخمگذار صنعتی

لیست قیمت خوراک مرغ تخمگذار

لیست-قیمت-خوراک-مرغ-تخمگذار

شرایط نگهداری مرغ تخمگذار صنعتی

مرغ محلی از جمله گلپایگانی از نظر رشد مشکلی نداشته و در کلیه مناطق کشور براحتی پرورش داده می شود. فضای موردنیاز جهت پرورش مرغ محلی در مزرعه می باشد که به راحتی در محیط بچرخد ولی ممکن است این امکان در همه مناطق میسر نباشد و آنها در سوله های مخصوص نگهداری شوند. در این مواقع باید به شستشو و ضد عفونی کردن سالن پرورش مرغ دقت زیادی شود، تا احتمال بروز بیماری‌های مختلف از بین برود. واکسیناسیون مرغ گلپایگانی در مراحل اولیه رشد احتمال بروز بیماری های مختلف را کاهش داده و بدن مرغ را بسیار مقاوم می کند. برای تغذیه این مرغ بهتر است از دانه های ترکیبی که شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد استفاده نمود.

مرغ-تخمگذار

فواید تخم مرغ

تخم مرغ دارای بالاترین کیفیت پروتئین است، در حالیکه حاوی 13 ویتامین و مواد معدنی ضروری، اسیدهای چرب امگا 3 و آنتی اکسیدان های ضروری می باشد. 60 درصد از پروتئین با کیفیت بالا در تخم مرغ را می توان در سفیده تخم مرغ یافت، در حالیکه زرده حاوی بقیه آن به همراه چربی های سالم حیاتی، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها می باشد.

برخی از مزایای سلامتی ثابت شده خوردن تخم مرغ :

 1. غنی از مواد مغذی
  تخم مرغ حاوی طیف وسیعی از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری می باشد. تخم مرغ حاوی ویتامین دی(D)، فولات، ریبوفلاوین (ویتامین B2)، سلنیومA، E، B5 ، B12 و همچنین آهن، ید و فسفر است که همه مواد مغذی حیاتی برای حمایت از رژیم غذایی سالم و متعادل شما هستند.
 2. بالاترین کیفیت پروتئین
  تخم مرغ به عنوان یک منبع پروتئین، برای تقویت و ترمیم ماهیچه ها و بافت ها ضروری هستند که یک تخم مرغ حدود 6.3 گرم از با کیفیت ترین پروتئین موجود می باشد.
 3. بهبود سطح کلسترول ‘خوب’
  افزایش سطح لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL) کمک می کند، یا همان طور که معمولاً کلسترول ‘خوب’ شناخته می شود – و این یکی از دلایلی است که نشان می دهد تخم مرغ تأثیر کمی بر خطر بیماری قلبی دارد.
  این لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) – یا کلسترول ‘بد’ است که می تواند سلامت قلب را به خطر بیندازد. وعده‌های غذایی سرشار از چربی‌های اشباع شده و چربی‌های ترانس مانند غذاهای آماده سرخ‌شده مقصر اصلی افزایش سطح خطر کلسترول LDL هستند.
 4. تخم مرغ منبع عالی ویتامینD
  زرده تخم مرغ یکی از معدود غذاهایی است که به طور طبیعی حاوی ویتامین D است. دو عدد تخم مرغ 82 درصد از نیاز روزانه توصیه شده شما به ویتامین D را تامین می کند. ویتامین D که گاهی «ویتامین آفتاب» نامیده می‌شود، نقش مهمی در جذب کلسیم و فسفر دارد و آن را برای حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها ضروری می‌کند. ویتامین D همچنین به تقویت عملکرد ماهیچه های سالم و حفظ سیستم ایمنی کمک می کند
 5. کمک به مدیریت وزن
  تخم مرغ نسبتا کم کالری و منبعی غنی از پروتئین با کیفیت بالا باعث افزایش سطح هورمونی، بالا نگه داشتن سطح انرژی، افزایش فعالیت متابولیک و تاخیر در خروج غذا از معده یکی از بهترین گزینه های غذایی برای کمک به مدیریت وزن است.
 6. منبع غذایی کولین
  کولین یک ماده مغذی مهم است که در کبد ساخته می شود، همانند عملکرد ویتامین های B، کولین برای عملکرد طبیعی سلول ها ضروری است، نقش موثری در رشد مغز و نخاع در دوران بارداری، رشد شناختی در نوزادان و همچنین کمک به کاهش زوال شناختی در سالمندان دارد. تخم مرغ منبعی غنی از کولین است که بیش از دوبرابر مقدار کولین در هر 100 گرم نسبت به هر غذای معمولی دیگری دارد.
 7. منبع امگا 3
  امگا 3 انواع خاصی از اسیدهای چرب اشباع نشده چندگانه هستند و خانواده ای از ‘چربی های ضروری’ هستند که نقش مهمی در عملکرد غشای سلولی شما دارند. از سلامت قلب و مغز گرفته تا محافظت از چشمان شما. و از آنجایی که بدن شما مقدار محدودی امگا 3 را به تنهایی تولید می کند، مصرف فعال آنها از طریق منابع غذایی مختلف مفید است.

 8. حاوی آنتی اکسیدان مفید چشم
  تخم مرغ حاوی طیف وسیعی از ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین A، ویتامین E و سلنیوم است که همگی به عنوان آنتی اکسیدان های مهم در حمایت از سلامت چشم، عملکرد شبکیه و کمک به مقابله با دید تخریبی با افزایش سن عمل می کنند.
 9. افزایش دریافت مواد مغذی برای پیری سالم
  تخم مرغ برای تهیه آسان، وسیله ای ساده برای افزایش مصرف مواد مغذی برای افراد مسن است و به نوبه خود به کاهش خطر طیف وسیعی از کمبودها و شرایط کمک می کند. همچنین حاوی مقدار قابل توجهی لوسین، اسید آمینه ای که برای حمایت مداوم از ماهیچه ها مهم است.
 10. کمک به سلامت روان
  یک رژیم غذایی متعادل می تواند کمک زیادی به کاهش استرس، کاهش خطر اضطراب، علائم افسردگی و عملکرد بهتر سلامت روان را موجب شود.
فروش-مرغ-تخمگذار

محصولات مرتبط