فروش مرغ تخمگذار بونز

فروش مرغ تخمگذار بونز

فروش مرغ تخمگذار بونز یا مرغ دورگ (حاصل تلاقی نژاد بومی ایران با نژادهای مرغ تخمگذار ولسامر هلندی) یکی از بهترین نمونه های مرغ های موجود در بازار می باشد.

پرورش این نژاد دو منظوره است، زیرا مرغ گلپایگانی هم برای تخمگذاری و هم مصرف گوشتی مناسب و  دارای سوددهی بالایی می باشد. این مرغ در وزن گیری سریع عمل کرده و با مصرف کمترین میزان دان وزن ایده آلی پیدا می کند پس در پرورش گوشتی مناسب می باشد.

یکی از مقرون به صرفه ترین نمونه از مرغ های تخمگذار بومی می باشد، زیرا معمولا تعداد تخم هایی که اینگونه از مرغ ها می گذارند، بسیار مناسب می باشد.

فروش-مرغ-تخمگذار-بونز

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش مرغ های تخمگذار با نژادهای بومی و صنعتی با عنوانین زیر سرآمد می باشد.

  1. مرغ تخمگذار بومی گلپایگانی، مرندی، جهادی، نیمچه گلپایگانی و مرغ پایان دوره
  2. مرغ تخمگذار صنعتی ال اس ال، هایلاین، بونز، شیور، نیک چیک، مرغ حذفی

مزایای مرغ تخمگذار بونز

مرغ-تخمگذار-صنعتی

شرایط نگهداری مرغ تخمگذار بونز

مرغ محلی از جمله گلپایگانی از نظر رشد مشکلی نداشته و در کلیه مناطق کشور براحتی پرورش داده می شود. فضای موردنیاز جهت پرورش مرغ محلی در مزرعه می باشد که به راحتی در محیط بچرخد ولی ممکن است این امکان در همه مناطق میسر نباشد و آنها در سوله های مخصوص نگهداری شوند. در این مواقع باید به شستشو و ضد عفونی کردن سالن پرورش مرغ دقت زیادی شود، تا احتمال بروز بیماری‌های مختلف از بین برود. واکسیناسیون مرغ گلپایگانی در مراحل اولیه رشد احتمال بروز بیماری های مختلف را کاهش داده و بدن مرغ را بسیار مقاوم می کند. برای تغذیه این مرغ بهتر است از دانه های ترکیبی که شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد استفاده نمود.

بونز سفید یک نژآد آرام و قابل تعیین جنسیت از طریق پر می باشد از لگهورن سفید ، دارای ضریب تبدیل غذایی عالی وقابلیت ماندگاری استثنایی و تولید عالی با کیفیت خیلی خوب تخم مرغ را دارد تمام اینها نتیجه سالها تحقیقات ژنتیکی می باشد . صفات ژنتیکی مطلوب وقتی بروز می کند که احتیاجات پرنده تامین گردد مانند کیفیت خوب دان وسالن پرورش و تولید مناسب و مدیریت صحیح . هدف این راهنما کمک و راهنمایی شما جهت تامین این احتیاجات می باشد . اطلاعات موجود در این راهنما بر اساس تجزیه وتحلیل گسترده و نتایج اخذ شده از گله های مختلف درون مزرعه می باشد .
 
فروش مرغ تخمگذار بونز
اعداد و ارقم ارائه شده در رابطه با عملکرد گله و همچنین توصیات ارائه شده در این راهنما به هیچ عنوان به معنای تعهد یا بیان تضمین یا دلالت بر عملکرد مناسب و سلامت گله و همچنین بازار تجاری مناسب یا مقاومت در برابر یک بیماری نمی باشد. سود آوری و عملکرد خوب یک گله تخمگذار تجارتی از هر واریته ونژاد بسته به شرایط محیطی و بیماری متغیر خواهد بود.
مرغ-تخمگذار

محصولات مرتبط