فروش مرغ تخمگذار جهادی

فروش مرغ تخمگذار جهادی

فروش مرغ تخمگذار جهادی با وزن گیری بالا جهت استفاده دومنظوره تولید تخم مرغ و گوشت محلی استفاده می شود.
 
مرغ جهادی به مرغ بومی اصلاح نژاد شده گفته می شود که در برخی از موارد ممکن است به آنها مرغ تخمگذار بومی اصیل نیز گفته شود. مرغ جهادی دارای ویژگی های بسیار زیادی بوده که این موضوع باعث شده تا در داخل کشور اغلب افرادی که می خواهند به پرورش مرغ بومی تخمگذار مشغول شوند، مرغ جهادی را انتخاب می کنند. مرغ بومی اصلاح نژاد شده یا جهادی در داخل کشور تولید شده و دارای کیفیت بسیار بالایی از نظر مقاومت بدنی و میزان تخمگذاری می باشد.
 
 
فروش-مرغ-تخمگذار-جهادی

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش مرغ های تخمگذار با نژادهای بومی و صنعتی با عنوانین زیر سرآمد می باشد.

  1. مرغ تخمگذار بومی گلپایگانی، مرندی، جهادی، نیمچه گلپایگانی و مرغ پایان دوره
  2. مرغ تخمگذار صنعتی ال اس ال، هایلاین، بونز، شیور، نیک چیک، مرغ حذفی

مزایای مرغ تخمگذار جهادی

مرغ تخمگذار جهادی

میزان تخمگذاری مرغ جهادی چگونه است؟

 یکی از مهمترین مسائلی که در مورد پرورش مرغ جهادی حائز اهمیت می باشد، میزان تخمگذاری آن ها می باشد. این موضوع به خاطر سود دهی پرورش مرغ بومی تخمگذار می باشد. زیرا هر چه تعداد تخم مرغ تولید شده بیشتر باشد، می توان از این کار سود بیشتری را کسب کرد. بدین ترتیب افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای وارد حوزه پرورش طیور و علی الخصوص مرغ جهادی بشوند، باید از تعداد تخم مرغ های تولید شده در سال توسط این مرغ ها اطلاعات کامل و دقیقی را در اختیار داشته باشند.
 
مرغ جهادی معمولا کمتر از مرغ رنگی یا وارداتی تخمگذاری می کند، اما در حالت کلی تعداد تخمگذاری آنها راضی کننده می باشد. مرغ های جهادی این توانایی را دارند که در سال چیزی حدود ۱۸۰ عدد تخم مرغ تولید نمایند. این امر باعث شده تا با عرضه مرغ جهادی در بازار، مشکل تخمگذاری مرغ های ایرانی برطرف بشود. مرغ های دورگ باید در طول روز به خوبی تغذیه شوند و شرایط آب و هوایی نیز برای آنها به خوبی فراهم شود. این موارد می توانند به صورت کاملا مستقیم بر روی تخمگذاری مرغ های جهادی تاثیر گذار باشد.

قیمت مرغ جهادی

 
یکی دیگر از مواردی که برای پرورش دهندگان مرغ بومی تخمگذار می تواند مهم باشد، قیمت مرغ جهادی می باشد. معمولا مرغ های جهادی دارای قیمت ارزان تری نسبت به سایر نژادهای محلی تخمگذار می باشند. این امر باعث شده تا در هنگام خرید مرغ های جهادی، نیاز به صرف هزینه های بسیار بالا نباشد. هر چقدر در هزینه ها بتوان صرفه جویی کرد، به همان اندازه می توان به سود دهی افزود. بدین ترتیب در مواردی که مرغ های جهادی تهیه می شوند، پرورش دهندگان به سود بسیار مناسبی می رسند.
 
قیمت مرغ جهادی از همان روزهای اولیه تولید بسیار مناسب می باشد. بدین ترتیب افرادی که می خواهند جوجه یکروزه، یک ماهه، دو ماهه، نیمچه سه ماهه و یا مرغ بالغ جهادی را تهیه کنند، در آینده به سود بسیار مناسبی به نسبت خرید سایر نژادهای مرغ بومی تخمگذار می رسند. مرغ های جهادی باعث شده اند در سال های اخیر سود پرورش مرغ بومی تخمگذار بسیار بیشتر شود. زیرا هزینه های خرید مرغ های جهادی و همچنین هزینه های پرورش و نگهداری از این مرغ ها بسیار پایین بوده و این موضوع باعث می شود تا خریداران در آینده بتوانند به سود بسیار بالایی برسند.
مرغ-تخمگذار-گلپایگانی

محصولات مرتبط