فروش مرغ تخمگذار لوهمن

فروش مرغ تخمگذار لوهمن به دلیل تولید تخم بالا و مصرف خوراک کمتر در مقایسه با رقبای خود، رکورد بالایی در مزارع را به خود اختصاص داده است.
مرغ لوهمن با منشا دورگ که از نژادهای رد آیلند قرمز و سفید راک پرورش داده شده است. این مرغ در حدود 19 هفتگی شروع به تخمگذاری می کند و تا 72 هفتگی (تولید یک ساله) تا 320 تخم می دهد.
مرغ لوهمن پرهایی با رنگ کاراملی/قهوه ای دارد که در قسمت گردن و نوک دم کوتاه با پرهای سفید رنگی قابل مشاهده می باشد. پرندگان بسیار مقاوم با خلق و خوی دوستانه، عملکرد بالا، کیفیت خوب تخم مرغ، سطح بالای سازگاری و بازده تولید از عوامل مهمی می باشد که فروش مرغ تخمگذار لوهمن ترجیح داده می شود.

فروش-مرغ-تخمگذار-لوهمن

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش مرغ های تخمگذار بومی وارداتی لوهمن با عنوانین زیر سرآمد می باشد.

  • جوجه مرغ یکروزه لوهمن
  • جوجه مرغ یک ماهه لوهمن
  • جوجه مرغ دوماهه لوهمن
  • جوجه مرغ سه ماهه لوهمن
  • جوجه مرغ چهارماهه لوهمن
  • مرغ تخمگذار لوهمن
مرغ-تخمگذار-لوهمن

مزایای مرغ تخمگذار لوهمن

شرایط نگهداری مرغ تخمگذار لوهمن

مرغ محلی از جمله گلپایگانی از نظر رشد مشکلی نداشته و در کلیه مناطق کشور براحتی پرورش داده می شود. فضای موردنیاز جهت پرورش مرغ محلی در مزرعه می باشد که به راحتی در محیط بچرخد ولی ممکن است این امکان در همه مناطق میسر نباشد و آنها در سوله های مخصوص نگهداری شوند. در این مواقع باید به شستشو و ضد عفونی کردن سالن پرورش مرغ دقت زیادی شود، تا احتمال بروز بیماری‌های مختلف از بین برود. واکسیناسیون مرغ گلپایگانی در مراحل اولیه رشد احتمال بروز بیماری های مختلف را کاهش داده و بدن مرغ را بسیار مقاوم می کند. برای تغذیه این مرغ بهتر است از دانه های ترکیبی که شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد استفاده نمود.

مرغ-لوهمن

محصولات مرتبط