فروش نیمچه مرغ گلپایگانی

فروش نیمچه مرغ گلپایگانی

 

نیمچه مرغ گلپایگانی اصلاح نژاد شده همانند مرغ گلپایگانی دو منظوره است، یعنی این نژاد هم برای تخمگذاری و هم مصرف گوشتی مناسب و دارای سوددهی بالایی می باشد. این مرغ در وزن گیری سریع عمل کرده و با مصرف کمترین میزان دان وزن ایده آلی پیدا می کند پس در پرورش گوشتی مناسب می باشد.

نیمچه مرغ گلپایگانی تولیدی شرکت آریامنتخب پارسیان تخم مرغ های بسیار درشتی تولید می کنند، از این نظر محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند. به همین دلیل مشکلی برای فروش تخم مرغ های تولید شده توسط این نژاد از مرغ های دورگ ندارند.

فروش-نیمچه-مرغ-گلپایگانی

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش مرغ های تخمگذار در نژادهای بومی و صنعتی با عنوانین زیر سرآمد می باشد.

  1. مرغ تخمگذار بومی گلپایگانی، مرندی، جهادی، نیمچه گلپایگانی و مرغ پایان دوره
  2. مرغ تخمگذار صنعتی ال اس ال، هایلاین، بونز، شیور، نیک چیک، مرغ حذفی

مزایای نیمچه مرغ گلپایگانی​

نیمچه-مرغ-گلپایگانی

شرایط نگهداری مرغ نیمچه مرغ گلپایگانی​

مرغ محلی از جمله گلپایگانی از نظر رشد مشکلی نداشته و در کلیه مناطق کشور براحتی پرورش داده می شود. فضای موردنیاز جهت پرورش مرغ محلی در مزرعه می باشد که به راحتی در محیط بچرخد ولی ممکن است این امکان در همه مناطق میسر نباشد و آنها در سوله های مخصوص نگهداری شوند. در این مواقع باید به شستشو و ضد عفونی کردن سالن پرورش مرغ دقت زیادی شود، تا احتمال بروز بیماری‌های مختلف از بین برود. واکسیناسیون مرغ گلپایگانی در مراحل اولیه رشد احتمال بروز بیماری های مختلف را کاهش داده و بدن مرغ را بسیار مقاوم می کند. برای تغذیه این مرغ بهتر است از دانه های ترکیبی که شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد استفاده نمود.

مرغ-تخمگذار-گلپایگانی

محصولات مرتبط