آریا-منتخب(1)
در این مقاله آموزشی به مباحث زیر خواهیم پرداخت:

فروش کبک

فروش کبک چوکار با وزن تقریباً ۵۰۰ گرم و طول ۳۵ سانتیمتر توسط شرکت آریا منتخب از شهرهای اصفهان و یزد در سراسر کشور ارسال می‌شود. کبک چوکار پرنده ای زمین نشین است که رنگ این پرندگان قهوه ای با نوارهای عمودی مشکی می‌باشد. یک حلقه تیره در اطراف گونه و گلو از طریق چشم به منقار قرمز و یک حلقه چشمی ظاهر را کامل می کند. این پرندگان شبیه جوجه ها هستند زیرا دارای بدنی چاق و سرهای کوتاه و گرد هستند. خط چشم مشکی که دور گردن کشیده شده است، گردن کرم رنگ، منقار قرمز و خطوط چشمگیر در دو طرف از ویژگی های این پرنده است. حتی حیوانات بزرگتر نیز طعمه کبک چوکار هستند. با این حال اگر بترسند معمولاً فرار می‌کنند. برخی از گونه های نر با خارهای خود به پرندگان، حیوانات و حتی انسان های بزرگتر حمله می کنند.

فروش کبک​

قیمت کبک تخم‌گذار

قیمت کبک تخم‌گذار براساس مصوبه روز و بسته به عرضه و تقاضا در بازار تعیین قیمت می‌شود. کبک ها در اوایل سال جفت تشکیل می دهند و این پرندگان تا پاییز کنار هم می مانند. کبک‌ها بزرگ‌ترین چنگال را در بین پرندگان دارند و معمولاً ۱۴ تا ۱۵ تخم می‌گذارند.  فقط ماده تخم ها را جوجه کشی می کند، اما پرندگان نر همیشه نزدیک آنها است.

بر اساس نتایج ما، بهترین تولید تخم زمانی حاصل می شود که به پرندگان در ۲۸ هفتگی نور محرک داده شود، اجازه داده شود تا ۱۳ هفته تخم بگذارند، سپس در ۵۰ هفتگی دوباره وارد چرخه تخم گذاری شوند. ماده دارای توانایی تخم‌گذاری برتر را می‌تواند در اولین چرخه تخم‌گذاری انجام دهد، بنابراین زمان لازم برای شناسایی همین پرندگان در صورت اجازه تخم‌گذاری در شرایط نور طبیعی روز کاهش می‌یابد. فروش کبک تخم‌گذار با بالاترین نرخ تولید تخم در شرکت آریا منتخب ارائه می‌شود.

نکات ویژه جوجه‌کشی کبک

نکات ویژه جوجه‌کشی کبک

قیمت کبک بالغ

قیمت کبک بالغ در شش ماهگی با بالاترین راندمان رشد در بازار طبق قیمت روز تعیین می شود. کبک چوکار معمولاً گروه های کوچکی از ده پرنده تشکیل می دهند. در خارج از فصل لانه سازی، آنها را می توان در چمنزارها و دره های سرسبز در پایین دست کوه ها مشاهده کرد. پهلوهای کبک دارای میله های سیاه و سفید مشخصی است و گردنبند سیاه و سفید چشم و گردنبند آن از سفیدی گلویش محافظت می کند. این کبک نسبت به سایر پرندگان شکاری پرواز موثرتری خواهند داشت، که چوکار به دلیل اندازه بزرگتر و توانایی پرواز آن طعمی برتر نسبت به قرقاول دارد. فروش کبک چوکار همچنین به دلیل گوشت مرغوب و خوش طعم خود به خوبی شناخته شده است.

قیمت کبک بالغ​

خرید کبک

خرید کبک چوکار از شرکت آریا منتخب به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می‌شود، کبک چوکار علاوه بر حشرات از دانه ها، علف های تازه لطیف و بوته ها استفاده می کنند. چت گراس در بخش قابل توجهی از قلمرو چوکارها رایج است، که عامل مهمی در استقرار موفقیت آمیز آنها است. طول عمر چوکارها بین ۳ تا ۵ سال است. با این حال، هنگامی که از تخم بیرون می آیند، این پرندگان به عنوان یک گونه در برابر انواع تهدیدات آسیب پذیر هستند. چوکارها در خاورمیانه، سراسر آسیا و چین یافت می شوند. آنها معمولا در زمین های ناهموار و زیستگاه های بسیار وحشی زندگی می کنند. این مناطق با دره های سبز پرشیب، تاقچه های سنگی و شیب های تالوس مشخص می شوند. در هر زمانی در تابستان و پاییز گرم و خشک، می‌توانید چوکارها را در نزدیکی آب‌ها پیدا کنید. تمام قیمت‌ها در معرض تغییر هستند، لطفا برای در دسترس بودن گزینه های تحویل در فروش کبک با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس:

شعبه تهران: ۰۹۱۲۳۹۶۸۶۷۱ _ ۰۹۱۲۱۹۸۶۶۵۱

شعبه اصفهان: ۰۹۱۳۱۰۰۷۶۸۹ _ ۰۹۱۳۱۰۰۵۸۳۶

شعبه مشهد: ۰۹۱۵۱۰۰۶۹۲۳