فروش بوقلمون

بوقلمون ها بومی آمریکای شمالی هستند و بوقلمون های وحشی را می توان در همه ایالت های ایالات متحده به جز آلاسکا یافت. 7 میلیون بوقلمون وحشی در سال 2017 در ایالات متحده پرسه زدند. 242 میلیون بوقلمون در سال 2017 در ایالات متحده پرورش داده شد.بوقلمون‌ها گالی‌فرم‌ها هستند، دسته‌ای از پرندگان سنگین و تغذیه‌کننده زمین که شامل باقرقره، مرغ و قرقاول نیز می‌شود.بوقلمون های وحشی همه چیزخوار هستند و دانه ها، حشرات، قورباغه ها و مارمولک ها را می خورند. بوقلمون ها همیشه اینقدر زیاد نبودند.جمعیت بوقلمون های وحشی در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 به دلیل شکار بی رویه و از دست دادن زیستگاه به شدت کاهش یافت. تلاش‌های بازسازی که در دهه 1940 آغاز شد، موفقیت‌آمیز بود و امروزه بوقلمون‌های وحشی محدوده اصلی خود را در بخش‌هایی از مکزیک، ایالات متحده و کانادا بازیابی کرده و حتی گسترش داده‌اند.

فروش بوقلمون

فروش بوقلمون با نژادهای بومی و صنعتی

فروش بوقلمون پرواری برنز
فروش بوقلمون برنز
فروش بوقلمون پرواری بیوتی
فروش بوقلمون بیوتی
فروش بوقلمون پرواری بوربون
فروش بوقلمون بوربون

بوقلمون های وحشی و بوقلمون های اهلی وجه مشترک زیادی با هم ندارند
یکی از عوامل متحد کننده در میان بوقلمون ها، برآمدگی گوشتی (و می گویم که نوعی مزاحم) است که از بالای منقار بوقلمون نر آویزان است. به غیر از این، هر چند، بوقلمون های وحشی و اهلی شباهت زیادی با هم ندارند.

بوقلمون های وحشی…

گوشت‌های کوچک‌تر و تیره‌تر و سفت‌تر که طعم تندتری نسبت به عموزاده‌های پرورش‌دهنده‌شان دارند.
برای جلوگیری از شکارچیان ساکت بمانید
می تواند پرواز کند، اما نه خیلی دور.


بوقلمون های اهلی…

پرورش یافته تا سفید باشد.
گلوله هایشان را نمی بندند
برای داشتن سینه های بزرگ غیر طبیعی پرورش یافته اند
اصلا نمیتونه پرواز کنه

بوقلمون بیوتی برنز بالغ

بوقلمون ها با شما می جنگند
بوقلمون ها از دستور نوک زدن سخت پیروی می کنند و به پرندگان و حتی افرادی که آنها را تابع می دانند حمله می کنند، به خصوص در فصل جفت گیری بهار. افرادی که از حملات بوقلمون رنج می برند توصیه می کنند به چشم پرندگان نگاه نکنند.

در بروکلین، ماساچوست، مردم وقتی با بوقلمون‌های وحشی مواجه می‌شوند، از خود بیزاری نمی‌کنند. مقامات شهر ساکنان را تشویق می کنند که گلدان ها را به صدا درآورند، فریاد بزنند، بوقلمون ها را با شلنگ اسپری کنند و آنها را با جارو بکشند.

پرنده ای از پر دیگر
بسیاری از ما با بوقلمون معمولی آشنا هستیم، اما نوع دیگری نیز وجود دارد که بسیار دست کم گرفته شده است. بوقلمون کره ای آمریکای مرکزی کوچکتر است و سر آبی روشن دارد و پرهای طاووسی رنگین کمانی دارد.

در یک نام چیست؟
بوقلمون ها در زبان انگلیسی به این نام شناخته می شوند زیرا بوقلمون ها و خویشاوندان نزدیک آنها، مرغ دریایی، در ابتدا توسط بازرگانان ترک به اروپا آورده شدند.

بوقلمون ها برای اولین بار در حدود 800 سال قبل از میلاد در آمریکای مرکزی اهلی شدند. برای گوشت خود، و بومیان آمریکای شمالی شروع به استفاده از پرهای بوقلمون در لباس و پتو در حدود 200 سال قبل از میلاد کردند.

علاوه بر این، همه بوقلمون‌ها نام یکسانی ندارند. مانند سایر حیوانات، بوقلمون ها بر اساس جنسیت و سن نام های مختلفی دارند:

بوقلمون نر = گابل خور
بوقلمون ماده = مرغ
بوقلمون های نر جوان = جیک
بوقلمون های ماده جوان = جنی

بوقلمون ها: نماد ماساچوست
بوقلمون‌های وحشی پرنده رسمی ماساچوست هستند، و بخش شیلات و حیات وحش این ایالت به طرز مشکوکی ادعا می‌کند که ‘بوقلمون وحشی پرنده فوق‌العاده خوش‌تیپی است.’ شما قاضی باشید

پرنده روحی
Wild Turkey، یک برند محبوب بوربن، به این دلیل نامگذاری شده است که در اصل در تپه Wild Turkey در لاورنسبورگ، کنتاکی تقطیر شده است.

14 واقعیت در مورد بوقلمون


1) بوقلمون ها چیزی بیش از جوجه های بزرگ هستند – بیش از 45 میلیون سال تکامل این دو گونه را از هم جدا کرده است.
2) بوقلمون وحشی در اوایل دهه 1900 تقریباً تا حد انقراض شکار شد، زمانی که جمعیت به حدود 30000 پرنده رسید. اما برنامه‌های مرمت در سراسر آمریکای شمالی این تعداد را امروز به هفت میلیون رسانده است.

3) شش زیرگونه از بوقلمون وحشی وجود دارد که همگی بومی آمریکای شمالی هستند. زائران بوقلمون وحشی شرقی M. gallopavo silvestris را شکار کردند و خوردند، که امروزه محدوده ای دارد که نیمه شرقی ایالات متحده را در بر می گیرد و تا کانادا امتداد می یابد. این پرندگان که گاهی اوقات بوقلمون جنگلی نامیده می شوند، از همه زیرگونه های بوقلمون پرتعداد هستند و تعداد آنها به بیش از پنج میلیون نفر می رسد.

4) آزتک ها زیرگونه دیگری به نام M. gallapavo gallopavo، بوقلمون وحشی جنوب مکزیک را اهلی کردند و اسپانیایی ها آن بوقلمون ها را به اروپا آوردند. سپس زائران چند تن از این بوقلمون های خانگی را به آمریکای شمالی بازگرداندند.

5) بوقلمون‌های نر پس از تماس «گوبل» که برای اعلام خود به ماده‌ها (که «مرغ» نامیده می‌شوند) و رقابت با سایر نرها، «گوبل‌گر» نامیده می‌شوند. سایر صداهای بوقلمون عبارتند از ‘خرخر’، ‘بله زدن’ و ‘کی کیز’.


6) یک گابل‌باز بالغ به طور متوسط ​​بین 16 تا 22 پوند وزن دارد، ریشی از پرهای اصلاح‌شده روی سینه‌اش که طول آن به هفت اینچ یا بیشتر می‌رسد، و بر روی پاهایش خارهای تیز برای مبارزه دارد. یک مرغ کوچکتر است و حدود 8 تا 12 پوند وزن دارد و ریش یا خار ندارد. هر دو جنس دارای یک snood (یک زائده آویزان در صورت)، واتل (قرمز آویزان زیر چانه) و فقط چند پر روی سر هستند.

7) مطالعات نشان داده اند که طول اسنود با سلامت بوقلمون نر مرتبط است. علاوه بر این، مطالعه‌ای در سال 1997 در مجله زیست‌شناسی پرندگان نشان داد که بوقلمون‌های ماده، نرهایی را ترجیح می‌دهند که دراز دارند و همچنین می‌توان از طول اسنود برای پیش‌بینی برنده رقابت بین دو نر استفاده کرد.

8) جنسیت بوقلمون را می توان از مدفوع آن تعیین کرد – نرها مدفوع مارپیچی شکل می دهند و مدفوع ماده ها به شکل حرف J است.

9) بوقلمون ها می توانند تا سرعت 25 مایل در ساعت بدوند و با سرعت 55 مایل در ساعت پرواز کنند.

10) گروهی از بوقلمون‌های نر مرتبط با هم به خواستگاری ماده‌ها می‌پیوندند، اگرچه فقط یکی از اعضای گروه می‌تواند جفت‌گیری کند.


11) هنگامی که یک مرغ برای درست کردن بوقلمون های کوچک آماده می شود، حدود 10 تا 12 تخم، یک تخم در روز، در مدت حدود دو هفته می گذارد. تخم ها قبل از جوجه ریزی حدود 28 روز جوجه کشی می کنند.

12) بچه بوقلمون ها که به آنها پولت می گویند، توت ها، دانه ها و حشرات را می خورند، در حالی که بزرگسالان رژیم غذایی متنوع تری دارند که می تواند شامل بلوط و حتی خزندگان کوچک باشد.

13) یک گونه دیگر از بوقلمون وجود دارد، بوقلمون بدون گل (Meleagris ocellata) که در شبه جزیره یوکاتان در مکزیک یافت می شود.

14) بنجامین فرانکلین هرگز بوقلمون را به عنوان نمادی برای آمریکا پیشنهاد نکرد، اما یک بار آن را به عنوان ‘پرنده ای بسیار محترم تر’ از عقاب طاس ستایش کرد.

محصولات مرتبط