فروش جوجه مرغ بلک استار

فروش جوجه مرغ بلک استار یا مرغ دورگ (حاصل تلاقی نژاد بومی ایران با نژادهای مرغ تخمگذار ولسامر هلندی) یکی از بهترین نمونه های مرغ های موجود در بازار می باشد.

پرورش این نژاد دو منظوره است، زیرا مرغ گلپایگانی هم برای تخمگذاری و هم مصرف گوشتی مناسب و  دارای سوددهی بالایی می باشد. این مرغ در وزن گیری سریع عمل کرده و با مصرف کمترین میزان دان وزن ایده آلی پیدا می کند پس در پرورش گوشتی مناسب می باشد.

یکی از مقرون به صرفه ترین نمونه از مرغ های تخمگذار بومی می باشد، زیرا معمولا تعداد تخم هایی که اینگونه از مرغ ها می گذارند، بسیار مناسب می باشد.

مرغ تخمگذار گلپایگانی

شرکت آریا منتخب پارسیان در فروش مرغ های تخمگذار با نژادهای بومی و صنعتی با عنوانین زیر سرآمد می باشد.

  1. مرغ تخمگذار بومی گلپایگانی، مرندی، جهادی، نیمچه گلپایگانی و مرغ پایان دوره
  2. مرغ تخمگذار صنعتی ال اس ال، هایلاین، بونز، شیور، نیک چیک، مرغ حذفی

مزایای جوجه مرغ بلک استار

شرایط نگهداری جوجه مرغ بومی

در 24 ساعت ابتدایی پرورش جوجه گوشتی، میزان و شدت نور بایستی زیاد باشد. درواقع بهتر است که روز اول به‌طور کامل روشنایی بدون خاموشی داده شود تا جوجه با محیط و فضای آبخوری و دان خوری آشنا شود. بهترین برنامه نوردهی برای جوجه های گوشتی 23 ساعت روشنایی با 1 ساعت خاموشی تا پایان دوره است.

دما در 24 ساعت اولیه ورود جوجه به داخل سالن بین 32 تا 35 درجه سانتی‌گراداست و تا یک هفته در این رنج باقی می‌ماند. این دما به جوجه‌ها فرصت می‌دهد با خیال راحت آب و غذا بخورند؛ و هر هفته حدود 3 درجه از دمای سالن را بایستی کم نمود به‌گونه‌ای که در هفته آخر پرورش (هفته ششم) به 18 الی 21 درجه سانتی‌گراد برسد؛ زیرا با افزایش سن یا وزن مرغ تولید حرارت این پرنده هم بیشتر می‌شود لذا بایستی به‌موازات آن میزان دما را کاهش داد در غیر این صورت افزایش درجه حرارت محیط سبب کاهش مصرف غذا و درنتیجه کاهش رشد می‌گردد.

منبع رطوبت سالن مرغداری شامل دو بخش است :
1- رطوبت بستر
2- رطوبت فضا.

اگر میزان رطوبت سالن زیاد شود سبب تولید آمونیاک، ظهور بیماری کوکسیدیوز و رشد میکروارگانیزم هایی مانند باکتری و قارچ می‌شود و اگر هم میزان رطوبت کم باشد سبب افزایش گردوغبار، افزایش بیماری، افزایش هزینه‌های تهویه و… می‌شود. بهتر است که رطوبت بستر برای جوجه‌ها 20 تا 40 و برای مرغ‌های بالغ 10 تا 20 درصد باشد. همچنین رطوبت فضای سالن در ابتدای دوره پرورش 65 تا 70 درصد و سپس با افزایش سن پرنده به 50 تا 60 درصد تقلیل یابد.

انجام تهویه و داشتن یک سیستم کارآمد در سالن مرغداری به دلایل زیر ضروری است:

  •  مرغ یک موجود زنده است و احتیاج به هوای تازه و اکسیژن دارد.
  • مدیریت و دفع رطوبت اضافی در سالن پرورش.
  • تحقق بخشیدن به مدیریت دما.
  • دفع گازهای سمی.

اگر تهویه به‌درستی انجام نگیرد سبب فعالیت میکروارگانیزم ها بر روی بستر و درنتیجه تولید گازهای سمی می‌شود که مسمومیت تنفسی، کاهش تولید و ضعف مرغ‌ها را می‌تواند به همراه داشته باشد.

این موضوع تأثیر زیادی بر روی عملکرد پرنده دارد. کف سالن پرورش، ظرفیت تعدادی مرغ را دارد و عواملی همانند فصل پرورش، نوع سالن ازنظر بستر، نوع مرغ (گوشتی، تخم‌گذار و مادر)، شرایط محیطی، فضای آبخوری و دان خوری، وزن نهایی همگی بر میزان تراکم گله اثر دارند. در سیستم ایران به ازای هر 10 تا 13 قطعه جوجه گوشتی 1 مترمربع فضا در نظر گرفته می‌شود اما اگر بر اساس وزن نهایی باشد معمولاً به ازای وزن 2/2 کیلوگرم 15 قطعه و به ازای وزن 5/2 کیلوگرم 13 قطعه جوجه گوشتی در هر مترمربع پرورش داده می‌شود.

واکسیناسیون در گله گوشتی بایستی مطابق با به‌کارگیری یک برنامه جامع و مدون از سوی سازمان دامپزشکی باشد. مهم‌ترین بیماری‌هایی که طیور گوشتی را علیه آن‌ها واکسینه می‌کنند شامل برونشیت عفونی، نیوکاسل، گامبورو است. همچنین برای مصرف واکسیناسیون می‌توان از روش‌هایی همانند اسپری، قطره چشمی، آشامیدنی و تزریقی استفاده نمود.

محصولات مرتبط

فروش جوجه مرغ بومی بلک استار
فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens

فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه091310077689_ Black Star chickens فروش جوجه مرغ بومی نژادفروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens فروش جوجه یک روزهفروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens فروش جوجه یک ماهه آفروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens فروش جوجه یک روزه تا آماده به تخم بومی آتاک فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens با راندمان 320در سال کیفیتی مطلوب و پرسود برای پرورش دهنده ارسال به تمام نقاط ایران_09131007689_ 09131005836-03134419879-09121986651-02186023573

فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken

فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens جوجه های ستاره سیاه جویدن گله های خود را سرگرم کننده و پر ارزش است. با تمام نژادهای مختلف جوجه ها در جهان، می توان دشوار دانست که کدام یک برای شما مناسب است. با این حال، با کمی تحقیق و برنامه ریزی، پیدا کردن مناسب مناسب می تواند ساده باشد. جوجه سیاه ستاره ماشین آلات تخم مرغ دوستانه هستند. به عنوان یک مالک، شما باید محیط مناسب برای نژاد خاص خود را ایجاد کنید. در اینجا برخی از بینش در مورد موفقیت ستاره سیاه است. ستاره راک از نژادهای مرغ

فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken

مرغ سیاه ستاره ای بین رودی آیلند یا خروس نیوهمپشایر و مرغ سرخ شده است و شبیه به سرخ ستاره، قرمز جنسیت لینک، ستاره طلایی و گلدن گلوب است. اینها جوجه های جنسی هستند که به این معنی است که جنس هر یک از پرندگان زمانی مشخص می شود که از تخم خارج می شود. جوجه ها عمدتا سیاه و سفید با پرهای طلایی سینه هستند و پرستاران معمولا سیاه و سفید با برجسته سفید پراکنده هستند. جوجه ها حدود 20 هفته به طور کامل رشد می کنند و به حدود پنج پوند رشد می کنند. این نژاد، ستاره راک تولید تخم مرغ است که سالانه بیش از 300 تخم مرغ بزرگ قهوه ای را در هر سال تولید می کند. آنها یک طبیعت دوستانه و آرام دارند و معمولا پس از تخم گذاری خود، سر و صدا می کنند. مرغ ها به خصوص مرده نیستند، و می توانند به آب و هوای سرد و فصل های تلخ زمستانی برسند. این ویژگی های قابل توجه افزایش جوجه های سیاه ستاره را آسان، راحت و قابل تحمل به همسایگان مضطرب. مسکن پرندگان شمافروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens از آنجا که ستاره های سیاه به طور کلی کم کلید هستند، شما گزینه های گوناگونی برای مسکن گله خود را دارید. اول، شما باید یک قطعه زمین را به طور خاص برای جوجه های خود تعیین کنید. بعد، شما باید فضای را به دو قسمت اصلی تقسیم کنید: یک منطقه گیاهی برای گله برای کشیدن پاها و علوفه یک منطقه پوشیده شده برای آنها برای خوابیدن، تخم گذاری و حفاظت از آنها کل خانه مرغ را می توان در اطراف محصور کرد یا به طور کامل مانند یک قفس محاصره کرد. اگر شکارچیان یک مسئله هستند، شما ممکن است محاصره سخت تر و امن تر با یک مانع از سرنشینان در نظر بگیرید. حفاظت سرازیری همچنین جلوگیری از پریدن پرندگان شما می شود.فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens اگرچه شما مجبور نیستید گله خود را به طور کامل ببندید، لازم است که یک جوراب بپوشید تا بتوانید از باران و برف دسترسی به پناهگاه داشته باشید. جوجه ها همچنین ممکن است مفیدتر باشند اگر آنها یک مکان امن برای تخم گذاری داشته باشند. استراتژی مسکن شما نیز ممکن است به دستورات شهرستان و دولت بستگی دارد. در مورد مشخصات پرورش جوجه های سیاه با دولت محلی خود را بررسی کنید. اگر بخشی از یک انجمن صاحب خانه هستید، قوانین HOA را بررسی کنید تا شرایط را نقض نکنید. محوطه های اطراف به طور کلی از محدودیت ها استفاده می کنند و ممکن است محدودیت هایی بر سربان ها بوجود آید که به دلیل کوبیدن آنها. تمام تخم مرغ هایی که می توانید استفاده کنید

فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken

ستاره های سیاه اگر شما به دنبال تولید تخم مرغ قابل اعتماد در تمام طول سال هستند عالی است. بهتر از جوجه ها مراقبت می کنید، بیشتر آنها برای شما تولید می کنند. در صورت تمایل به بحث در مورد هر مشکلی یا سوالی درمورد چت با یک مالک با تجربه صحبت کنید. از همه مهمتر، از تجارب جوجه های سیاه ستاره لذت ببرید و ببینید که چگونه فرزند جدید خود را پرورش می دهد و زندگی شما را غنی می کند. ساخت اولین مرغ مرغداری – گزارش رایگان انتخاب شراب کامل برای گله شما مشترک شدن از طریق ایمیلفروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens ستاره سیاه ستاره برای بزرگنمایی کلیک کنید ستاره ی سیاه ما لایه ای از تخم مرغ قهوه ای را پیدا کردیم که مطابق مشخصات سخت ماست: BLACK STAR. جوجه های ستاره سیاه، لایه های شگفت انگیزی از تخم های بزرگ قهوه ای هستند. ستاره های سیاه آسان هستند برای افزایش و نسبت تبدیل خوراک خوب.فروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens در زمان بلوغ، ستارگان سیاه وزن کمی بیش از 5 پوند وزن دارند. این زنان سیاه و سفید با طاووس طلایی و پرهای سینه هستند و دستگاه تخمگذار تخم مرغ هستند. مردانی سیاه و سفید با مانع سفید هستند. (آنها ویژگی های مشابهی را در نسل های آینده حفظ نخواهند کرد.) چه تفاوت هایی از زنان آیه ها به طور مستقیم اجرا می شود؟ اجرای مستقیم به معنی بی معنی است . ستاره های سیاه چه مدت باید شروع به تخم گذاری کنند؟ ستاره های سیاه عموما حدود 24-28 ماهگی تخمگذار می شوند. چه مدت طول می کشد تا مردان به اندازه قصاب برسند؟ بیشترین نژاد استاندارد مردانه بین 16 تا 20 سالگی برای قصابی آماده می شوند. چه مدت طول می کشد جوجه های ستاره سیاه ادامه خواهد داد؟ همه مرغ ها اولین بار در دو سال اول تولید می شوند تا میزان تولید را کاهش دهند. چگونه اغلب و چقدر (وزن) آنها چاق هستند؟ با عرض پوزش، ما این اطلاعات را برای هر یک از جوجه ها نداریم. پرنده های پرقدرت چقدر هستند؟ زنان 15 تا 22 ساله، 17.95 دلار هستند، زنانی که هفته ای 4 تا 9 هفته هستند، 16.59 دلار هر ستاره سیاه است.

فروش جوجه مرغ بومی پلیموت راکPlymouth Rock chicken

آیا آنها نژاد خواهند کرد؟ آنها می توانند رشد کنند، اما ستارگان سیاه و سفید ترکیبی هستند، بنابراین جوجه ها ویژگی های مشابهی با والدین ندارند. چند تخم مرغ تخم مرغ جنس سیاه و سفید انجام می دهند؟ اگر شرایط خوب است، آب و هوا، خوراک، محیط زیست … آنها می توانند هر روز تخم مرغ را تخم گذارندفروش مرغ بومی بلک استار ستاره سیاه Black Star chickens
آریا منتخب پارسیان مشاوره و فروش انواع جوجه بوقلمون – جوجه شترمرغ – جوجه کبک – جوجه مرغ بومی – جوجه بلدرچین – جوجه اردک 09131005836 09121986651 09131007689 09123968671  
کانال تلگرام آریا منتخب پارسیان کانال تلگرام آریا منتخب پارسیان فروش تخم مرغ صادراتی فروش جوجه مرغ صادراتی فروش جوجه بوقلمون فروش انواع بذر فروش جوجه مرغ بومی قیمت کنسانتره ۲/۵ درصد قیمت پایاندان قیمت پیش دان فروش تخم بوقلمون نطفه دار فروش جوجه بوقلمون برنز یکروزه فروش بذر پیاز فروش بذر چغندر فروش پولت صنعتی فروش جوجه شترمرغ فروش دان شترمرغ فروش جیره بوقلمون فروش دان مرغ بومی
               

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یک =