قیمت جوجه شترمرغ سه ماهه

قیمت جوجه شترمرغ سه ماهه را هم باتوجه به وزن آن ( یعنی باسکول شده ) هم با توجه به سن آن می­شود تعیین کرد.  خرید شترمرغ دو ماهه امری رایج و معمول هست چرا که هم جوجه های ضعیف­تر تلفات خود را داده­اند هم هزینه­ای به اندازه شترمرغ های مسن­تر ندارند.

شترمرغ های جوان نر به آرامی پرهای پرتر و قهوه ای روشن تر خود را از دست می دهند و پرهای سیاه روی بال های بزرگ خود رشد می کنند. گردن شترمرغ های جوان رنگ روشن تر و خنثی تری دارند و تا بزرگسالی صورتی می شوند، همانطور که پاهای آن ها نیز همینطور است.پرهای شترمرغ های ماده کاملاً شبیه به پرهای شترمرغ های جوان است و به رنگ بژ شن مانند باقی می ماند.

شترمرغ ها سه ماهه در محیط های طبیعی بیشتر وقت خود را به پیاده روی برای جستجوی غذا در طول روز می­پردازند  این احتمالاً به رفتار اکتشافی با هدف دستیابی به نیازهای تغذیه ای روزانه مربوط می شود.

به طور کلی، شترمرغ نیازی به واکسیناسیون ندارد. با این حال، بیماری هایی مانند آبله پرندگان یا اسهال می تواند برخی از واکسیناسیون ها را ضروری کند. در فروش جوجه شترمرغ­های پرورشی بهتر است به تعداد دفعات واکسن خوردن آنها دقت داشته باشید.

محصولات مرتبط