فروش جوجه بوقلمون بیوتی

فروش جوجه بوقلمون بیوتی و برنز در شرکت آریا منتخب پارسیان صورت می گیرد. جوجه بوقلمون ها از موارد کاملا مقرون به صرفه برای مراکز پرورشی و تولیدی هستند.

خرید بوقلمون های یک روزه بیوتی و پرورش آن می تواند پس از 4 ماه برای شما سودآوری اقتصادی داشته باشد. شما می توانید با فروش جوجه بوقلمون های بیوتی به درآمد بسیاری برسید.

مدت زمان رشد برای بوقلمون های بیوتی 4 ماه است و این زمان برای بوقلمون های برنز 6 ماه است.

فروش جوجه بوقلمون بیوتی در شرکت آریا منتخب پارسیان:

آغاز کار پرورش بوقلمون:

یک گله کوچک بوقلمون می تواند رنگ دیگری به کسب و کار تولیدی شما بدهد. سرهای فرو رفته، پرهای معلق و دم بوقلمون ها به هیبت و گیرایی آن ها افزوده است.

البته نباید از عطر و طعم خوش بوقلمون ها غافل شد. مردم ترکیه بیشتر از بوقلمون در جشن های شکرگزاری شان استفاده می کنند.

پرورش بوقلمون ها، ظرافت ها و ویژگی های خاص خود را دارد. اگر خوب به دستورالعمل های مراقبت و نگهداری آن ها عمل کنید، این پرندگان نیز در کنار سایر طیور پرورشی مزرعه شما، به خوبی رشد خواهند کرد.

بوقلمون ها با انواع مختلفی از سبک های زندگی خود را تطبیق می دهند. شما می توانید حتی بوقلمون ها را در منزل خود نگهداری کنید.

 

زمان و مکان مورد نیاز برای پرورش بهتر جوجه بوقلمون ها

بوقلمون ها برای رسیدن به وزن ایده آل بازار فروش، باید مدت زمان 16 تا 22 هفته را سپری کنند. این پرندگان در فصول زمستان، تقاضای بیشتری برای خرید دارند. البته بسته به منطقه سکونت تان، می توانید آن ها را در طول سال پرورش دهید.

شروع پرورش جوجه بوقلمون های 1 روزه:

هنگامی که می خواهید شروع به پرورش بوقلمون کنید، باید منابع و برنامه ریزی های خاصی را برای این کار انجام دهید.

بهترین کار این است که یاد بگیرید چطور به اهداف پرورشی خود برسید. می خواهید در آینده چه تعداد بوقلمون داشته باشید؟ چقدر هزینه پولی و زمانی برای ایجاد گله هدف، باید انجام شود؟ و …

برای رسیدن بوقلمون ها به اندازه وزنی مطلوب، به فضای تقریبا 0.38 مترمربع مساحت نیاز دارید. اگر می خواهید یک مزرعه آزاد را طراحی کنید، به فضایی حداقل 9.3 مترمربعی برای هریک از بوقلمون های خود نیاز دارید. خارج شدن از فضای داخلی مزرعه مسقف باعث می شود خیلی از مشکلات کمبود جا را در فضای آزاد نداشته باشید. اما باید بیشتر مراقب حیوانات وحشی باشید.

یک نکته مهم دیگر استفاده از منبع خوراکی لازم است. همواره باید میزان مصرف غذایی بوقلمون چک شود تا به اندازه کافی رشد کنند.

 

شروع تجارت جوجه بوقلمون پرورشی
قیمت فروش جوجه بوقلمون بیوتی و برنز، قیمت فروش جوجه 1 روزه و 1 ماهه بوقلمون، بوقلمون های گوشتی و مادر، قیمت فروش بوقلمون گوشتی، قیمت فروش بوقلمون برنز و مادر، برنامه غذایی جوجه بوقلمون

آغاز تجارت جوجه بوقلمون های تولیدی:

جوجه کشی بوقلمون ها شبیه به جوجه کشی اردک ها و سایر طیور انجام می شود. در دستگاه جوجه کشی بوقلمون ها، خیلی مهم است که از دمای کافی و عبور هوا در این دستگاه ها مطمئن شوید.

پرورش بوقلمون ها کار راحتی است. آنچه که شما برای نگهداری جوجه های 1 روزه به آن نیاز دارید، یک جعبه مقوایی، مخزن آب خالی و پارچه پلاستیکی است. محلی را تعبیه کنید تا لامپ های حرارتی را از آن آویزان کنید. برای جوجه های جوان، لامپ های حرارتی را به نحوی آویزان کنید که با کف زمین، 45 سانتی متر فاصله داشته باشد. چون آن ها به گرمای بیشتری برای تعدیل دمای بدن خود دارند.

جوجه های بوقلمون در هفته اول به دمای بیشتری نیاز دارند. بهتر است دمای محیط نگهداری آن ها روی دمای 95 درجه فارنهایت یا همان 35 درجه سانتی گراد قرار داده شود. در هفته های بعدی می توانید هفته ای 5 بار دما را کاهش بدهید.

پس از طی کردن 6 تا 8 هفته می توانید آن ها را به گله های بزرگتر اضافه کنید. اگر محل نگهداری جوجه های بوقلمون بیش از اندازه شلوغ شود، باید برای انتقال آن ها به گله سرعت بیشتری به خرج داد.

اگر مشاهده کردید که بوقلمون های بزرگتر به بوقلمون های کوچک تر آسیب می رسانند، می توانید از یک لامپ حرارتی قرمز برای جلوگیری از پرخاشگری آن ها استفاده کنید.

 

چه کنیم تا بوقلمون ها به یکدیگر نوک نزنند؟

رنگ قرمز از نوک زدن جوجه ها به یکدیگر جلوگیری می کند. علاوه بر این وجود رنگ قرمز در محل نگهداری بوقلمون ها باعث می شود که اختلال کمتری در خواب این گونه از طیور ایجاد شود.

هنگامی که جوجه های بوقلمون به دنیا می آیند، تمایل کمی به خوردن دارند. پس برای اینکه آن ها ضعیف نمانند، می توانید نوک آن ها را کمی خیس کنید.

قراردادن سنگ مرمر در کف منبعِ آب جوجه های بوقلمون1 روزه می تواند از غرق شدن احتمالی جوجه ها، جلوگیری کند. همچنین از فضای کافی برای پرورش بوقلمون ها اطمینان حاصل کنید.

درطول روزهای اول زندگی جوجه بوقلمون های 1 روزه، رفتار جوجه ها را به دقت مشاهده کنید. مطمئن شوید که جوجه بوقلمون ها به صورت یکنواخت در سالن پرورشی توزیع شده اند. به صورت مرتب، خوردن و آشامیدن این جوجه ها را مورد بررسی قرار دهید.

بوقلمون ها از دسته پرندگانی هستند که رشد سریعی را تجربه می کنند. اما برای تحقق این امر، نیاز به سطح بالایی از تغذیه و انرژی دارند تا به خوبی رشد کنند.

یک پرورش دهنده خوب، در اولین جیره های بوقلمون های 1 روزه حداقل 28% پروتئین قرار می دهد. واکسن های مورد نیاز را بسته به سن، به آن ها می زند.

علاوه بر این اگر هدف صادرات جوجه های خود به خارج از کشور را دارید، واکسیناسیون جوجه های بوقلمون را به عنوان یک بیمه برای آن ها در نظر بگیرید.

نوع دیگر از مقاوم سازی بوقلمون ها در برابر بیماری ها، استفاده از محلول های تقویتی محلول در آب است. این ویتامین ها و مواد معدنی می توانند به ایمنی بهتر بوقلمون های جوان در روزهای اولیه زندگی شان کمک کند.

 

فضای مورد نیاز برای پرورش بوقلمون ها:

مهم ترین گزینه برای پرورش بوقلمون، محل زندگی آن هاست. شما می توانید بوقلمون ها را در یک مکان کاملا سرباز، در یک قفس یا انبار و سوله پرورش دهید. مهم ترین چیز در انتخاب یک مکان مناسب، توجه به تهویه و ایمنی آن هاست.

برای رسیدن به امنیت کافی، استفاده از حصار برقیِ قابل حمل، یک گزینه بسیار مناسب است. خطرات حمله حیوانات وحشی، یک امر غیرقابل انکار است. استفاده از حصار برقی قابل حمل، یک روش امتحان شده و مطمئن است.

شاید در طول روز برای جوجه بوقلمون ها به امنیت خاصی احتیاج نداشته باشید، اما حتماً به یک پناهگاه مطمئن برای شب نیاز است.

 

چرا گله بوقلمون های خود را در منزل نگهداری نکنیم؟
  • بوقلمون ها به صورت ذاتی تمایل به غوغا و هیاهو دارند. اما پیشنهاد می کنیم به دلیل سروصدای زیادشان، آن ها را در منزل نگهداری نکنید.
  • همچنین اگر بوقلمون ها را برای تولید انبوه و عرضه به بازار پرورش می دهید، از نگهداری آن ها در منزل خودداری کنید. علاوه بر سروصدای زیاد، دلیل دوم ما، بیماری هایی است که بوقلمون ها را تهدید می کند. دسته های بزرگ بوقلمون ها را در مزارع نگهداری کنید تا از سرایت بیماری ها به خانواده تان جلوگیری کنید.

گاهی اوقات بوقلمون ها بیمار می شوند. در صورتی که بیماری خود را به صورت تاول در سینه و کبودی نشان دهد می تواند خطرناک باشد.

 

بازار خرید و فروش جوجه بوقلمون ها به چه صورت است؟

بازار فروش بوقلمون، نیاز به بوقلمون های گوشتی با وزن سنگین دارد. برای رشد بهتر بوقلمون ها، پرورش در خانه توصیه نمی شود. در عوض در مزارع، آن ها را پرورش دهید.

همچنین بسترهای خشک را همیشه و به اندازه کافی عمیق کنید تا بوقلمون ها بتوانند به راحتی درون آن لانه کنند. این بستر عمیق باعث می شود که بوقلمون ها راحت تر بخوابند. بستر کافی باعث جلوگیری از وارد شدن آسیب به بوقلمون ها می شود.

 

جیره غذایی بوقلمون های بیوتی و برنز باید چگونه باشد؟

با رشد بوقلمون ها، میزان استفاده آن ها از خوراک نیز افزایش می یابد. همیشه چند میلیون برای بوقلمون ها، کنار بگذارید تا در صورت نیاز اقدام به خرید خوراک برای آن ها کنید. هنگام تهیه برنامه غذایی، حتماً این نکته را مدنظر قرار دهید.

یک برنامه کامل از جیره غذایی بوقلمون ها تهیه نمایید. مخلوط مورد استفاده بوقلمون ها، خوراک مرغ های گوشتی با پروتئین بیشتر نیست. برنامه غذایی آن ها را از دامپزشک یا شرکت های فروش بوقلمون بپرسید. طبق برنامه غذایی پیش بروید. وجود پروتئین در این برنامه غذایی ضروری است. آن را کم نکنید.

دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا توصیه می کند که میزان پروتئین برای بوقلمون های 4 تا 6 ماه، مقدار 22% باشد. پس از آن، رفته رفته میزان نیاز بوقلمون ها به پروتئین کاهش می یابد.

مقدار 19% پروتئین برای بوقلمون های 10 هفته ای توصیه می شود. به هفته 12، “مرحله نهایی تغذیه” یا “پایان دوره” می گویند. در این هفته می توانید میزان پروتئین مصرفی را تا 16 درصد کاهش دهید.

اگر می خواهید بوقلمون های پرورشی تان وزن بیشتری را تجربه کنند، میزان پروتئین را کاهش ندهید. در طولانی مدت، بوقلمون ها را روی پروتئین بالا، نگهداری کنید.

فقط به خاطر داشته باشید برای رسیدن به وزن بیشتر، از خوراکی های غیردارویی و نامناسب استفاده نکنید. سلامت گوشت این پرنده، در اولویت ماست.

اگر پرندگان شما در مراتع، چرا می کنند، خوراک آن ها را به اندازه یک بوقلمون تهیه کنید. آن ها پروتئین قطعی خود را از خوراکی که برای آن ها تهیه کردید دریافت می کنند. پروتئین اضافی نیز از مراتع به آن ها خواهد رسید.

 

مدیریت گله بوقلمون در بیماری ها:

موارد خاصی برای پرورش بوقلمون ها مثل بیماری ها وجود دارد. این باعث می شود که شما هرگز نتوانید بوقلمون ها و مرغ ها را در کنار هم پرورش بدهید. یک سری از بیماری ها بین مرغ ها و بوقلمون ها مشترک است.

در صورتی که شما در گذشته تنها مرغ پرورش می دادید، باید توجه شما را به بیماری “جوش سرسیاه” در بوقلمون ها جلب کنم.

این بیماری برای رشد بوقلمون ها بسیار مضر است و از طریق تماس با گله آلوده مرغ، به آن ها سرایت می کند.

مرغ ها در برابر بیماری جوش سرسیاه مقاومت بیشتری دارند. اما می توانند حتی بدون بروز علائم این بیماری در خود، ناقل این بیماری باشند.

این مهم ترین دلیل برای جدا کردن گله بوقلمون ها و مرغ ها و سایر طیور است.

می توانید بوقلمون ها را به صورت جداگانه در یک مزرعه پرورش داد. اما تجهیزات مورد استفاده و مکان نگهداری آن ها را از سایر طیور جدا کنید.

فروش بوقلمون های بیوتی و برنز
قیمت فروش جوجه بوقلمون بیوتی و برنز، قیمت فروش جوجه 1 روزه و 1 ماهه بوقلمون، بوقلمون های گوشتی و مادر، قیمت فروش بوقلمون گوشتی، قیمت فروش بوقلمون برنز و مادر، قیمت فروش بوقلمون تولیدی و پرورشی

اهمیت انتخاب نژاد مناسب در بوقلمون ها:

یکی از موارد مهمی که به مدت زمان رسیدن بوقلمون های شما به وزن ایده‌آل بستگی دارد، نژاد بوقلمونی است که پرورش می دهید. بوقلمون های سفید بیوتی و گوشتی بین14 تا 15 کیلوگرم و بوقلمون های برنز و مادر بین8 تا 10 کیلوگرم وزن ایده‌آل شان است.

برای تجاری سازی پرورش بوقلمون، به بوقلمون های گوشتی توجه بیشتری می شود. غیرقابل انکار است که بوقلمون های مادر از جثه کوچکتری برخوردارند. همچنین بوقلمون های مادر، به مدت زمان بیشتری برای رسیدن به وزن مطلوب نیاز دارند.

بنابراین انتخاب صحیح نژاد بوقلمون مورد نیاز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بوقلمون های گوشتی با استفاده از بهترین خوراک، به وزن گوشت سنگین تری می رسند.

 

قبل از شروع به کار پرورش بوقلمون حتماً این نکات را رعایت کنید:

قبل از شروع به کار پرورش بوقلمون، یک فروشنده و پرورش دهنده همیشگی بوقلمون پیدا کنید. از او یاد بگیرید که چطور بوقلمون ها را بهتر از سایرین پرورش می دهد. در مدت زمانی که به یادگیری می پردازید، به بازار خرید محصولات خود نیز دقت کنید. خریداران محصولات تولیدی تان را پیدا کنید و با آن ها ارتباط برقرار کنید.

بوقلمون هایی که در مراتع پرورش داده می شوند، از قیمت بیشتری برخوردار هستند و خریدارانی را می طلبد که هزینه بیشتری می پردازند.

 

بزرگترین رضایت در فروش جوجه بوقلمون بیوتی چه زمانی اتفاق می افتد؟

بزرگترین رضایت شما از کارتان وقتی اتفاق می افتد که پس از یک دوره طولانی پرورش بوقلمون، در حال نوش جان کردن یک غذای اصلی با دست رنج خودتان هستید. پس با قدرت به کار خود ادامه دهید و تنها به نتیجه کار و سود سرشار خود فکر کنید.

 

شرکت آریا منتخب پارسیان، ارائه دهنده بوقلمون های بیوتی و برنز 1 روزه و 1 ماهه انگلیسی و آمریکایی است. برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید بوقلمون ها و دریافت اطلاعات تخصصی می توانید با کارشناسان ما در اصفهان و تهران در تماس باشید.

کارشناس فروش 09131007689

کارشناس فروش 09131005836

کارشناس فروش 09121986651

کارشناس فروش 09123968671

 

 

 

فروش جوجه بوقلمون 

 

فروش جوجه بوقلمون بیوتی در شرکت آریا منتخب پارسیان:

 

فروش جوجه بوقلمون
قیمت فروش جوجه بوقلمون بیوتی و برنز، قیمت فروش جوجه 1 روزه و 1 ماهه بوقلمون

Sell chicken turkey :

 

Beauty and bronze turkey chickens are sold in Aria Company, selected by Parsian. Turkey chicks are quite cost-effective items for breeding and production centers.
Buying and beautifying one-day-old turkeys can be economically profitable for you after 4 months. You can make a lot of money by selling beauty turkey chicks.
Growth time for beauty turkeys is 4 months and this time for bronze turkeys is 6 months.
You can contact our experts for expert advice.

کارشناس فروش 09131007689

 

 

 

فروش جوجه شترمرغ 98

خرید جوجه شترمرغ

فروش جوجه مرغ بومی

خرید جوجه مرغ بومی

خرید جوجه بوقلمون

فروش مرغ ال اس ال

 

 

 

فروش بوقلمون پرواری
09123968671-02188433196
فروش جوجه بوقلمون بیوتیر
فروش جوجه بوقلمون نیکلاس
فروش جوجه بوقلمون هیبریت

فروش جوجه بوقلمون خارجی

فروش جوجه درجه یک نژاد فوق سنگین- تلفات بسیار کم ،تمام بیوتی(B6, B9, B12)

فروش جوجه بوقلمون1 روزه
فروش جوجه بوقلمون 15 روزه
فروش جوجه بوقلمون 30 روزه
فروش جوجه بوقلمون 2ماه
فروش جوجه بوقلمون45روزنیکلاس

 

در صورت اطلاعات بیشتر و یا درخواست به روز قیمتها می توانید اینجا را کلیک کنید.

Turkey meat

 

 

نژاد ورامین،نژاد گلپایگان
فروش جوجه مرغ بومی پلیموت

خرید جوجه مرغ فروش مرغ پلیموت|Plymouth Rock Chicken

فروش مرغ پلیموت|Plymouth Rock Chicken

فروش مرغ پلیموت|Plymouth Rock Chicken
غذای جوجه بوقلمون
قیمت بوقلمون زنده
جوجه بوقلمون محلی
فروش جوجه بوقلمون در تبریز
طرز تهیه جوجه کباب بوقلمون

فروش جوجه مرغ
فروش جوجه مرغ بومی
فروش جوجه مرغ محلی
قیمت جوجه شترمرغ

فروش جوجه بوقلمون

فروش جوجه محلی

فروش جوجه مرغ بومی در اصفهان

خرید جوجه رسمی

فروش مرغ محلی

اریا منتخب

فروش مرغ تخمگذار در اصفهان

قیمت مرغ تخمگذار 3ماهه

قیمت جوجه یک روزه بومی

مرغ جهادی

جوجه بومی

خرید مرغ بومی تخمگذار

قیمت مرغ محلی تخمگذار

فروش مرغ بومی

فروش مرغ محلی

قیمت مرغ تخمگذار
پرورش مرغ بومی تخمگذار
پرورش مرغ تخمگذار در منزل
بهترین نژاد مرغ تخمگذار
پرورش مرغ محلی در خانه
پرورش مرغ بومی تخمگذار
فروش مرغ بومی
قیمت مرغ تخمگذار
اریا منتخب
اریا منتخب

فروش جوجه بوقلمون بیوتی

فروش جوجه بوقلمون بیوتی

فروش جوجه بوقلمون بیوتی

آریا منتخب پارسیان

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 17 =